PREMIERA: Pięknie działa te automatyczne dopasowanie kolorów na Xperii

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Im człowiek dłużej używa domyślnego odtwarzacza w smartfonie Xperia, tym bardziej przekonuje się do muzycznej wizji Sony. Wrażenie na użytkowniku robią nawet tak niepozorne detale jak chociażby animowany przycisk w stylu 3D play/stop uruchamiający się przy każdorazowym wznowieniu czy zatrzymaniu utworu. Jednak nie to jest najważniejsze.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Okazuje się bowiem, że aplikacja Muzyka w Sony Xperii posiada genialną funkcję automatycznego dostosowania kolorów tła do okładki znaną z Apple Music w iOS 9. Nie wiedzieć czemu, ale koncern z Cupertino później usunął opcję wraz z premierą najnowszego wydania iOS 10. Co ciekawe, te wydanie napędza już prawie 80% wszystkich iUrządzeń z logiem nadgryzionego jabłka na obudowie. To dopiero jest mała fragmentacja.

Tym bardziej cieszy fakt, iż Sony Mobile tak duży nacisk kładzie na detale w oprogramowaniu, a dokładniej mówiąc swojej autorskiej nakładki Xperia Theme. Pod względem wizualnym jest ona całkiem przyjemna wliczając w to nawet subtelny zegar na ekranie blokady. Nic więc dziwnego, że serwis My mobile uznał Sony Mobile takim Apple w świecie Androida, a nie Xiaomi jak to mylnie określają go globalne media technologiczne.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt