PREMIERA: Namiastka Album Wall

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ściana okładek płyt, czyli Album Wall to genialna funkcja usunięta niestety z iOS z niewiadomych przyczyn przez Apple. Ależ to byłoby fajnie, gdyby ona wróciła w wersji iOS 11 z kapitalnym widokiem Cover Flow. Wtedy koncern z Cupertino znowu rozdawałby karty w temacie muzyki. Tymczasem inni producenci są już od niego lepsi w kwestii odtwarzacza audio.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy wziąć pod uwagę smartfony Sony Xperia. Jego standardowa aplikacja muzyczna obsługuje coś na kształt album walla, co potwierdza powyższy zrzut ekranu. Występuje on w sekcji ostatnio odtwarzanych utworów jak i widoku albumów (na tle artystów lub też pojedynczych utworów). Takie przeglądanie kolekcji muzycznej z lotu ptaka jest bardzo wygodne. Możemy spojrzeć bowiem na szerszą perspektywę posiadanej biblioteki.

Nie ma mowy o nic nieznaczącym przewijaniu nazw artystów w formie napisu tekstowego. To jednak nie koniec pozytywnych zmian. W ostatnim czasie domyślna aplikacja do słuchania muzyki na urządzeniach Sony Xperia doczekała się aktualizacji. Pod względem designu znacznie upiększył się widok odtwarzania utworów poprzez dodanie efektu rozmycia tła z automatycznie dopasowującymi się kolorami rzecz jasna. Przykładowe zdjęcia My mobile prezentowało na oficjalnym profilu na Facebooku w jednym z wpisów.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt