PREMIERA: Wbudowany edytor tagów i okładek plików MP3 w aplikacji muzyka Xperia to super sprawa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aplikacja muzyka dostępna w smartfonach Xperia od Sony już wielokrotnie była chwalona w My mobile. Wszystko za sprawą automatycznego dostosowania kolorów do albumu (jego grafiki) czy też pięknego ekranu blokady. Jednak domyślny odtwarzacz muzyki japońskiego producenta to nie tylko pozytywne doświadczenia pod względem estetycznym, ale i również praktycznym.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co niezwykle mocno ucieszy zwłaszcza melomanów, aplikacja Xperia posiada zaawansowane funkcje edycyjne. Chodzi tutaj o to, że ręcznie możemy wgrać do pliku MP3 okładki, a nawet zdjęcie artysty. To jeszcze nie wszystko. Z powodzeniem da się również edytować tagi tekstowe z chociażby tytułem utworu, nazwy wokalisty i albumu. Dzięki temu oszczędzamy czas na zabawie, którą trzeba byłoby później wykonać na komputerze. Do tego celu służył chociażby program MP3 Tag.

Dzięki aplikacji muzyka Xperia ta uciążliwość znika bezpowrotnie. I dobrze. Przez nią trzeba z poziomu notebooka szukać tych wszystkich okładek, a następnie poprawiać błędy lub też całkowity brak tagów odnośnie nazwy krążka. Na samym końcu zaś jeszcze musimy skopiować popularne MP3-ki do telefonu. Ach, co za udręka. Jak dobrze, że są usługi streamingu albo mocno rozbudowane aplikacje do tak niepozornego słuchania muzyki z szeregiem opcji od Sony.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Wbudowany edytor tagów i okładek plików MP3 w aplikacji muzyka Xperia to super sprawa”

  1. Kamil Odpowiedz

    Jest mala klapa tej aplikacji. Po podłączeniu telefonu kablem USB do notebooka okazało się, ze pliki MP3 tak naprawdę nie maja scalonych okładek, nie są otagowane wcale. Tylko w widoku aplikacji muzyka Xperia tak wyglądają 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt