PREMIERA: Namiastka Windows Phone 8.1 w nakładce Xperii na Androida

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Naprawdę wybrane nakładki na Androida można polubić wraz z zestawem aplikacji towarzyszących. Idealnym przykładem takiej świetnej roboty jest domyślny odtwarzacz muzyki na najnowszej linii produktów Xperia z rodziny X od Sony Mobile. Co więcej, przypominają one wręcz sekcje bardzo lubianego w Polsce Windows Phone 8.1 (przebrandowanego na Windows 10 Mobile).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy wziąć pod uwagę listy odtwarzacza prezentujące identyczny wygląd czterech okładek albumów czy singli w formie kwadratu. Tak samo wyglądają one w aplikacji muzycznej Lumii jak i na Xperii. W tym ostatnim przypadku wystarczy wręcz udać się do automatyczne generowanych list odtwarzania typu ostatnio dodane utwory czy odsłuchiwane. W praktyce taki szybki podgląd muzycznego mixu sprawdza się znakomicie.

Co więcej, dzięki technologii firmy Gracenote możemy ręcznie w wygodny sposób z poziomu smartfonu edytować tagi plików MP3. Nie musimy już do tej skomplikowanej czynności każdorazowo używać komputera. Ponadto standardowy odtwarzacz muzyki w nowych Xperiach umożliwa szybkie pobieranie grafik oraz tagów do albumów. Dzięki temu okładki w telefonie zyskują zupełnie inną jakość (wyższą rozdzielczość).

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Namiastka Windows Phone 8.1 w nakładce Xperii na Androida”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt