PREMIERA: Piękny jest ten ekran blokady w nowych smartfonach Sony Xperia z serii X

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Kawał solidnie i dobrze wykonanej roboty. Tylko tak można streścić przepiękny wygląd ekranu blokady podczas słuchania muzyki na smartfonach Xperia z nowej serii X od japońskiej marki Sony. Prezentuje się on zdecydowanie lepiej chociażby od mitycznego wręcz w niektórych kręgach iPhona. Tam mamy okładkę płyty w formie około 70%.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W Androidowej nakładce od Sony zaś przygotowano coś na kształt wielkiej tapety tła. Efekt wizualny jest znakomity. Aż chce się później godzinami słuchać muzyki dla oglądania coraz to nowych okładek. Gdy jeszcze doliczymy do tego funkcję ich łatwego (i szybkiego za sprawą łączności LTE) pobierania grafik albumów w jakości HD czy singli z poziomu standardowego odtwarzacza to mamy niespotykany wręcz na skalę światową komfort.

Ponadto jeśli wcześniej lubiliśmy Lumie to nowe Xperie od Sony także powinny nam się spodobać. Chodzi o liczne nawiązania do Windows Phone 8.1 występujące w domyślnym Androidowym odtwarzaczu. Oczywiście nie każda nakładka na zielonego robota jest tak dopracowana pod kątem designu. Inne wręcz nie mają swojego stylu kopiując wszystko jak leci garściami z efektów graficznych iOS rozwijanego dumnie przez Apple.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Piękny jest ten ekran blokady w nowych smartfonach Sony Xperia z serii X”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt