Imponujące nowości iOS 11

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Już za niecały miesiąc, bo 5 czerwca bieżącego roku będzie miała miejsce konferencja Apple o nazwie WWDC 2017. Jest to doskonale znane wydarzenie wszystkim miłośnikom firmy z logiem nadgryzionego jabłka. To właśnie wtedy Apple zaprezentuje informacje na temat nadchodzącego wielkimi krokami iOS 11. Już teraz zaś pojawiają się pewne spekulacje.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pierwszą znaczącą nową funkcją iOS 11 będzie automatyczny tryb oszczędzania energii. Dzięki niemu użytkownik zupełnie nie musi zawracać sobie głowy jakimiś ustawieniami. To jego iPhone w sposób inteligentny nauczy się na bazie zachowania konsumenta optymalizować zużywanie się baterii. Dla przykładu w momencie występowania niskiego poziomu naładowania akumulatora typu 20% nastąpi włączenie trybu oszczędzania ogniwa.

Gdy telefon będzie przez długi czas nieaktywny miał wyświetlacz (dajmy na to w nocy) to wtedy analogicznie uśpione zostaną po czasie powiadomienia. Druga opcja iOS 11 godna uwagi to usługa Apple Cash, dzięki której posiadacze iPhonów w banalny sposób będą mogli przesyłać pieniądze. Kto wie czy nie będzie to możliwe już z poziomu iMessage (domyślna aplikacja do obsługi wiadomości SMS/MMS). Na deser otrzymamy także wideorozmowy grupowe nawet do pięciu osób jednocześnie w FaceTime.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt