PREMIERA: Ten bug Xperii wyjątkowo drażni

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ten bug wyjątkowo mocno irytuje i drażni w pięknym odtwarzaczu muzyki w smartfonie Sony Xperia XA. Chodzi o to, że raz na jakiś czas podczas dajmy na to ściszania głośności zamiast o jeden wskaźnik w dół następuje wyciszenie o kilka poziomów od razu do zera. Można to przyrównać do potężnego zlagowania się Androida. Jednak klienta mało co obchodzi przyczyna.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Prawdopodobny powód wyżej opisywanego problemu jest nieudolna optymalizacja autorskiej nakładki w wykonaniu Sony Mobile. W dodatku swoje robi zapchana na dzień dobry w aż 86% pamięć operacyjna z dostępnych 2 GB RAM. Oczywiście mówimy tutaj o smartfonie z zainstalowanym kompletem aplikacji z mocno wymagającym Facebookiem oraz ciężkim komunikatorem Messenger na czele.

Co ciekawe, wysuwana górna belka informacyjna nowego Androida 6.0 Marshmallow ani razu się nie zlagowała, a tak samo zapchany jest RAM. Cóż w tym momencie można śmiało się zgodzić z krytykami Sony Mobile, którzy twierdzą iż brand ten skończył się na tak kultowych modelach jak chociażby Sony Ericsson K700i czy K800i. Ten drugi feature phone czarował jak na owe czasy zwłaszcza fenomenalną jakością wykonywanych zdjęć.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Ten bug Xperii wyjątkowo drażni”

  1. SteveJobs Odpowiedz

    Kamil, pamiętasz reklamę SONY Ericssona z dwiema taksówkami i kobietą co na karteczce napisała swój numer lub test aparatu w SonyEricssonie Kcoś w Warszawie i Pałacem Radzieckiej Kultury, a raczej zbliżeniami na jego tarczę zegara?
    Obejrzałbym sobie te stare dobre testy, ale trudno je znaleźć :-/

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt