Darmowa Automapa w Orange przez 14 dni

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

darmowa-automapa-w-orange-przez-14-dni

Weekendy z Orange to doskonale znana promocja (zwłaszcza miłośnikom telekomunikacji) pomarańczowego operatora. Telkom pod koniec miesiąca za darmo pozwala testować wybraną przez siebie usługę wszystkim swoim klientom. Tym razem jest to nawigacja samochodowa premium o nazwie Automapa. Akcja marketingowa jest ważna do najbliższego poniedziałku, czyli 4 listopada 2013 roku. Warto zatem się pośpieszyć.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Po wysłaniu darmowego SMSa o treści MAPA na numer 61205 zyskujemy aż 14 dni abonamentu w aplikacji Automapa dostępnej wyłącznie na Androida (użytkownicy Windows Phone znowu są rozczarowani). Do tego na deser mamy oczywiście bezpłatny transfer danych w ramach korzystania z programu. Po okresie próbnym następuje automatyczne przejście na opcję płatną za 14,76 PLN miesięcznie.

Trzeba zatem koniecznie pamiętać o wysłaniu w porę (przed 2 tygodniami) kolejnego darmowego SMSa o treści STOP MAPA na dokładnie ten sam numer 61205. Wtedy unikniemy niespodziewanej opłaty ze strony Orange. Operator ma jeszcze nagrodę na pocieszenie dla konsumentów już korzystających z Automapy. W ramach niniejszej promocji mogą oni bowiem bezpłatnie zaktualizować swoje dotychczasowe mapy. Więcej szczegółów o ofercie znajdziemy na www.orange.pl/kid,4000377334,id,4000618810,title,Weekendy-z-Orange,article.html.

(fot. Orange/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt