Wielkie promocje doładowań w NJU Mobile i TuBiedronka

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

wielkie-promocje-doladowan-w-nju-mobile-i-tubiedronka

Mocne uderzenie to nie tylko tytuł amerykańskiego filmu o walczącym w formule MMA nauczycielu w celu ratowania posady kolegi z pracy, ale również doskonałe określenie dwóch promocji dotyczących doładowań konta. Na pierwszy ogień przedstawimy ofertę NJU Mobile. Do 12 listopada bieżącego roku startuje bowiem naprawdę niezła akcja marketingowa sympatycznego żółtego ziemniaka z cylindrem na głowie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Każde zasilenie kwotą 25 PLN lub 50 PLN będzie premiowane aż 50% bonusem. Spełniony został zatem warunek (dokładnie identyczny), który jest standardem w Virgin Mobile oraz niezbędnym kryterium do publikacji artykułu w My mobile. Co niezwykle ważne, środki trafiają na konto główne i możemy je wykorzystać na połączenia do każdego. Trzeba tylko skorzystać z oficjalnej witryny www.doladowania.njumobile.pl. Środki są tak samo ważne jak terminy dla danej wartości. Przypomnijmy, że dla kwoty 25 PLN są to 93 dni aktywności na połączenia wychodzące oraz 186 dni przy sumie 50 PLN.

Teraz czas przejść do drugiej promocji, która przygotowała niedoceniana TuBiedronka chociażby za zawsze darmowe rozmowy wewnątrz macierzystej sieci. Ten fakt zyskał uznanie w październikowym notowaniu My mobile RANKING. Od najbliższego poniedziałku, 4 listopada do 17 listopada 2013 roku śmiało zyskać możemy kwotę aż 100 PLN ważną łącznie 300 dni do każdego znajomego (tradycyjnie wykluczają się numery premium). Oczywiście musi być wtedy również aktywne konto. Bonus będzie jednak rozłożony w formie 10x rat po 10 PLN, z których każda jest przyznawana kolejnego miesiąca. Aby skorzystać z zabawy, trzeba kupić magazyn telewizyjny Kropka TV. To właśnie w nim znajduje się specjalny kod promocyjny, który później wysyłamy darmowym SMSem na numer 80607. Więcej szczegółów jest w regulaminie na oficjalnej podstronie telkoma.

(fot. NJU Mobile/TuBiedronka/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11338 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “Wielkie promocje doładowań w NJU Mobile i TuBiedronka”

 1. KA Odpowiedz

  1. W Virgin od KAŻDEJ wysokości doładowania jest +50% .
  2. W Virgin za 10zł doładowania dodają 100MB internetu. To znaczące różnice. Nju niech się schowa ze swoją kartą, za to mają świetne abo, czyli nju buzz.

  • Marcin

   Jeszcze dodajmy roczna waznosc konta w virgin i fakt ze nie trzeba ladowac sie poprzez ich strony tylko mozna kupic (kilkanascie procent taniej) doladowanie na aukcjach internetowych.

  • Adrian

   W Virgin, jak doładowałem za 50 zł, to dostałem 200 MB, a nie 100.

 2. Konrad2910 Odpowiedz

  Należy doładowywać po 10zł czyli 5x10zł a nie 50zł wtedy będziemy mieli za 50zł – 500mb.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt