Darmowe Halo Granie na weekend od Orange

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

darmowe-halo-granie-na-weekend-od-orangePomarańczowa sieć komórkowa nieco zmieniła ostatnio formułę swojej dobrze znanej promocji o nazwie Weekendy z Orange. Wszystko dlatego, że ta akcja marketingowa występowała zawsze w ostatnią sobotę oraz niedzielę danego miesiąca. Teraz jednak przez cały tydzień do poniedziałku 27 maja 2013 roku (do godziny 23.59) będzie można skorzystać bezpłatnie z usługi Halo Granie.

Dzięki rozwiązaniu zamiast standardowego sygnału oczekiwania wszystkie osoby do nas dzwoniące będą słyszały utwór barbadoskiej piosenkarki Rihanna o nazwie Stay. Aktywacja promocji polega na wysłaniu darmowego SMSa o treści W na numer 80200. Warto też pamiętać o wyłączeniu usługi w odpowiednim czasie wysyłając wiadomość WYLACZ pod bezpłatny numer 3333.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tylko wtedy unikniemy opłaty wynikającej z automatycznego przedłużenia rozwiązania Halo Granie. Co prawda nie są to duże pieniądze, ponieważ mówimy o kwocie 2 PLN miesięcznie to w wielu przypadkach może dojść do pewnego rodzaju rozczarowania. Więcej szczegółów o tej usłudze znajdziemy na oficjalnej podstronie telkoma www.orange.pl/kid,4000377334,id,4000618810,title,Weekendy-z-Orange,article.html. Ostatni raz podobną promocję mieliśmy przy okazji grudniowych świąt, także jeżeli jesteśmy miłośnikami muzyki to warto ponownie z niej skorzystać. Wtedy był to nieśmiertelny hit zespołu Wham o nazwie Last Christmas. Poniżej jeszcze w formie ciekawostki prezentujemy teledysk Rihanny Stay.

(fot. Orange/My mobile studio)

RIHANNA – STAY

Przygotowane przez

jest autorem 11342 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt