Czytelnia Tu i Tam za darmo w Orange na Weekend, ale za to z dwoma haczykami

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

czytelnia-tu-i-tam-za-darmo-w-orange-na-weekend-ale-za-to-z-dwoma-haczykamiPo lipcowej przerwie sieć komórkowa Orange wraca wręcz ze zdwojoną siłą do swojej dobrze znanej promocji weekendowej. Tym razem na ostatnie dwa dni wolne od pracy w sierpniu pomarańczowy telkom ma dla swoich klientów ofertę darmowej Czytelni Tu i Tam. Dzięki temu użytkownicy mogą wypożyczać książki na smartfonie bezpłatnie przez 30 dni.

Aktywacja promocji polega na wysłaniu darmowego SMSa o treści W na numer 80200. Mamy na to czas do poniedziałku, 2 września 2013 roku do godziny 23.59. W Orange najwidoczniej weekend trwa dłużej niż do niedzieli, co jest z korzyścią dla konsumentów. Oczywiście nie zabrakło haczyków w tej ofercie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Użytkownik w porę (chociażby 25 dnia) musi pamiętać o wyłączeniu promocji za pośrednictwem wysłania darmowej wiadomości SMS o treści STOP WZO na numer 60880. Gdy tego nie zrobi to zostanie mu naliczona automatycznie opłata w wysokości 9,84 PLN. Nie są to duże pieniądze, ale setki tysięcy nieświadomych osób z pewnością zostanie później zaskoczona wystąpieniem dziwnych opłat na rachunku. Z pewnością taki był zamysł sprytnych jak zawsze marketingowców grupy Orange. Warto zatem czytać wszelkie szczegóły oraz regulaminy już na samym starcie. Ponadto transmisja danych w ramach sieci komórkowej również jest standardowo płatna według cennika. Nie ma tutaj darmowści znanej z Muzodajni Plusa czy WiMPa Play. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej podstronie telkoma www.orange.pl/kid,4000377334,id,4000618810,title,Weekendy-z-Orange,article.html.

(fot. Orange/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11342 informacji na tej witrynie.



2 komentarze do “Czytelnia Tu i Tam za darmo w Orange na Weekend, ale za to z dwoma haczykami”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt