Nawigacja Orange za darmo na 7 dni w ramach weekendowych promocji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa Orange jak zawsze na ostatni weekend danego miesiąca ma dla nas ofertę, w której poznajemy na własnej skórze uroki wybranej przez niego usługi telekomunikacyjnej. Tym razem jest to dedykowana nawigacja pomarańczowego telkoma. Jej nazwa to Nawigacja Orange (tak naprawdę jest to aplikacja NaviExpert z nakładką wizualną operatora).

Aby z niej skorzystać, wystarczy tylko wysłać darmowego SMSa o treści W pod numer 80200. Mamy na to czas do niedzieli 26 sierpnia bieżącego roku (godzina 23.59). Co niezwykle jednak ważne, transmisja danych w ramach programu jest bezpłatna. Możemy zatem swobodnie pobierać mapy przez Internet bez obawy o koszty.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Musimy tylko pamiętać, żeby w momencie pierwszego ściągania aplikacji mieć ustawiony profil APN WAP, a nie Internet. Ten drugi niestety jest normalnie taryfikowany. Na szczęście w momencie późniejszej transmisji w ramach programu ten element nie ma już żadnego znaczenia. Zarówno APN WAP jak i Internet będą bezpłatne. Trzeba przyznać, że jest to duży ukłon Orange w stronę klientów. Później przez okres 7 dni będziemy mogli dalej cieszyć się dobrodziejstwami nawigacji satelitarnej w telefonie. Więcej szczegółów na temat promocji znajdziemy na oficjalnej podstronie sieci komórkowej. Identyczną ofertę mieliśmy w Orange pod koniec października 2011 roku.

(fot. Orange/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11328 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt