Aż 350 darmowych gier na Weekend od Orange

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

az-350-darmowych-gier-na-weekend-od-orangeNie jedną, nie dwie, nie dziesięć, lecz aż 350 (tak to nie jest błąd) darmowych gier do przetestowania na telefony z Androidem przygotował pomarańczowy operator w ramach akcji marketingowej Weekendy z Orange. Podobnie jak ostatnio, wystartowała ona tydzień szybciej niż standardowo (zawsze mieliśmy ostatni weekend miesiąca).

Dzięki temu użytkownik Orange może swobodnie sobie testować bezpłatnie Gry bez limitu przez 4 dni do poniedziałku, 25 marca 2013 roku (godzina 23.59). W tym celu należy wysłać darmowego SMSa o treści W na numer 80200. Później do przeglądania zawartości tzw. Apps Center została przygotowana specjalna aplikacją, którą pobierzemy z www.orange.pl/ac. Niestety połączenie internetowe musi być tylko i wyłącznie od operatora.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tym samym odpada korzystanie z darmowej łączności Wi-Fi. Jest to zabezpieczenie Orange przed dostępem do promocji dla klientów konkurencyjnych sieci komórkowych. Warto zatem zakupić do testów pakiet internetowy chociażby o wielkości 500 MB za 15 PLN. Przyda się on szczególnie, gdyż gry na Androida do najmniejszych pod względem wielkości plików nie należą. Można powiedzieć nawet więcej, zajmują one tyle co tytuły na komputer. Tak więc zalecamy szczególną ostrożność w momencie pobierania gry. Wśród darmowych pozycji znajdziemy chociażby Cristiano Ronaldo – Football 2012, Call Of Duty 7 czy Who Wants To Be a Millionaire 2013. Warto jeszcze pamiętać, że po okresie promocyjnym opłata za usługę to 4,92 PLN za tydzień. Najlepiej jest wtedy wcale z niej nie korzystać, jeżeli nie chcemy ponieść dodatkowych kosztów. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie telkoma.

(fot. Orange/My mobile studio)

WEEKENDY Z ORANGE Z DARMOWYMI 350 GRAMI

Przygotowane przez

jest autorem 11342 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt