Masło maślane z tą promocją Automapy w Orange

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 5,00 na 6)
Loading...

maslo-maslane-z-ta-promocja-automapy-w-orangeMasło maślane, tak w największym skrócie można określić promocję Orange z darmową nawigacją Automapy. Pomarańczowy operator na swoim blogu dumnie zachwala bezpłatne dwa tygodnie testów, gdzie użytkownik nie ponosi opłat za transfer danych w ramach używania aplikacji (tylko dla sekcji Targeo Traffic z technologią Live Drive).

Później jednak dodaje, że aktualizacje map wiążą się z opłatami. Trochę to dziwne biorąc pod uwagę fakt wczytywania nowych grafik z terenem. To nie koniec haczyków. Kolejnym kwiatkiem jest cena programu po zakończeniu promocji, gdzie miesięcznie zapłacimy 14,76 PLN. Co ciekawe, opcja standardowa w Google Play to wydatek 9,99 PLN za każde 30 dni.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Widać zatem gołym okiem, że coś tutaj jest nie tak. Oczywiście ktoś może powiedzieć o darmowych dodatkach typu Targeo Traffic. Cóż są one warte, jak i tak płacimy normalne stawki za pobieranie map. Kolejna sprawa to fakt zachęcania rzecznika Orange do używania łączności Wi-Fi. W samochodzie naprawdę będzie to wręcz niemożliwe. Wtedy zdecydowanie najlepiej sprawdza się zasięg sieci komórkowej 3G lub chociaż EDGE, a nie WLAN. Auto to nie pociąg czy autokar posiadający coraz częściej funkcję bezpłatnego oraz bezprzewodowego dostępu do internetu przy wykorzystaniu Wi-Fi. Jeżeli ktoś chce mimo wszystko skorzystać z promocji to powinien wysłać darmowego SMS o treści START AM na numer 61 205. Więcej szczegółów o ofercie znajdziemy na podstronie www.orange.pl/kid,4000377335,id,4003464556,title,Orange-AutoMapa-,article.html.

(fot. Orange/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11251 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt