Wystartowała polska chmura Mantabox

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

wystartowala-polska-chmura-mantabox

Usług do przechowywania plików w chmurze mamy na rynku od zatrzęsienia. Wystarczy nadmienić Google Drive, Box czy niedawno zaprezentowane Orange Cloud (1 GB) z darmowym transferem dla klientów pomarańczowej sieci komórkowej, co było kapitalnym wyróżnikiem marketingowym na tle konkurencji. Teraz do tego szanownego grona dołącza polska firma Manta z produktem Mantabox, która przez wielu zbyt szybko jest skreślana za import chińskich urządzeń jedynie z własnym logo na obudowie. Wkrótce to się zmieni, ponieważ przedsiębiorstwo chce otworzyć dział badań i to w kraju nad Wisłą zajmujący się projektowaniem sprzętu oraz oprogramowania.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Mantabox to typowa chmura służąca do przechowywania plików. Na start bezpłatnie otrzymujemy 2 GB. Jeśli chcemy mieć większą przestrzeń 5 GB to wystarczy polubić profil produktu na Facebooku. Swoją drogą to ciekawe, czy aby przypadkiem regulamin nie zabrania tego typu praktyk. Te 5 GB w innych miejscach możemy dostać na samym początku i to bez przymusowego polubienia. Tak jest zarówno w Google Drive czy Box. Oczywiście bardziej wymagający użytkownicy mogą sobie dokupić znacznie obszerniejsze rozwiązania.

Jeśli chodzi o aplikacje mobilne to wyłącznie Android jest tutaj obsługiwany, do którego program Mantabox znajduje się na www.play.google.com/store/apps/details?id=com.mantabox.mantaboxadk&hl=pl. W reszcie przypadków mamy wyłącznie platformy komputerowe typu Windows, Mac OS oraz Linux. Z pewnością jednak w niedalekiej przyszłości to się zmieni. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej witrynie www.mantabox.com. Chmura Mantabox powstała we współpracy z firmą hostingową Oktawave. Na koniec warto jeszcze dodać, że z Manty wyrasta nam powoli polski gigant technologiczny. Jego produkty już zalewają rynek tanimi tabletami, dekoderami cyfrowej telewizji naziemnej, a ostatnio nawet i smartfonami. Czas pokaże czy marka wreszcie zerwie ze stereotypem marnej jakości chińszczyzny.

(fot. Mantabox/My mobile studio)

MATERIAŁ PROMOCYJNY MANTABOX

Przygotowane przez

jest autorem 11342 informacji na tej witrynie.7 komentarzy do “Wystartowała polska chmura Mantabox”

  • largo

   co do firmy to watpie dlamnei to chińszczyzna z innym logo.
   no chyba ze bebechy smartow beda lepsze, np Q-m zamiast MT

 1. Grzesiek Odpowiedz

  Czy w telekomunikacji tak mało się dzieje, że od pięciu dni nie ma nowego artykułu. Coraz słabsza ta stronka.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt