Canon chce dołączyć do świata smartfonów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Canon to ceniony na świecie producent obiektywów do tzw. lustrzanek, czyli najwyższej klasy aparatów fotograficznych. Firma jednak doskonale widzi, co się dzieje. Konsumenci masowo porzucają cyfrówki na rzecz smartfonów. To właśnie one pełnią dla nich rolę kieszonkowego aparatu do zdjęć i przez to zupełnie nie ma sensu kupować dedykowanego urządzenia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To dlatego Canan poszukuje partnera do współpracy na rynku inteligentnych telefonów komórkowych. Dla porównania podobne plany miał Nikon 10 lat temu, ale chyba nic z tego nie wyszło. Niby chciał on stawiać na smartfony, ale nawet jego logo nie zobaczyliśmy na słuchawkach od innych producentów. Tymczasem OnePlus współpracuje z Hasselblad, Sony z Zeiss i Xiaomi z Leica. Sporo więc jak widzimy jest tych aliasów.

Pozostaje zatem nic jak życzyć owocnych poszukiwań marce Canon w znalezieniu strategicznego partnera. Być może połączą z nim siły tacy dostawcy jak Motorola (ostatnio mocno chwalona w My mobile), Asus, Realme lub Honor (niedawno powrócił do arcytrudnej telekomunikacyjnej gry po wielu latach posuchy). W przeciwnym razie z nutką nostalgii będziemy wspominać ten brand z sektora profesjonalnej fotografii.

(fot. Canon/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt