Hasselblad, nowy gracz na rynku optyki smartfonów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Hasselblad, ceniony szwedzki koncern fotograficzny nawiązuje współpracę z również uznanym producentem smartfonów OnePlus. Zwłaszcza w środowisku technologicznym marka inteligentnych telefonów komórkowych jest mocno chwalona. Chodzi o niezłe działające słuchawki, prawie tak dobre jak w przypadku czystego Androida na terminalach Google Pixel.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Już 23 marca przy okazji premiery urządzeń OnePlus 9-serii wszystko ma zostać ogłoszone oficjalnie. Nie jest to oczywiście pierwszy taki przypadek w telekomunikacji. Wystarczy chociażby nadmienić działania marketingowe na linii Carl Zeiss z Nokią. Ostatnio nawet podobny napis możemy obserwować na smartfonach Vivo. Jest on (Zeiss) co prawda szpecący, ale za to dumnie chwali na wstępie wysokiej jakości optykę aparatu.

Co ciekawe, raper Wojtek Sokół nagrał utwór o tytule MC Hasselblad w nawiązaniu do tego brandu. Najwidoczniej artysta również ma do niego duży sentyment. Pozostaje zatem nic jak tylko mieć nadzieję, iż telefony OnePlus naprawdę będą robiły lepsze zdjęcia. W przeciwnym razie otrzymamy tylko sam napis na obudowie mający jedynie znaczenie marketingowe bez większego funkcjonalnego w realnym zastosowaniu.

(fot. OnePlus/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt