My mobile SUBSKRYPCJA

PREMIERA: Błąd na pilocie telewizji nowej generacji Play z przyciskiem HBO zamiast Max [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Pilot do telewizji nowej generacji (wprowadzonej dosłownie na dniach) od Play ma pewną zasadniczą wadę. Chodzi o jeden z przycisków, który śmiało można nazwać drobnym bugiem niczym w branży IT. Błąd polega na umieszczeniu logo HBO zamiast Max. Ewentualnie można byłoby postawić na wciąż jeszcze działającą w Polsce platformę streamingową HBO Max.

Autopromocja                                                             Czytaj dalej
Zobacz filmy wideo w sekcji My mobile TV   Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Jej dni są bowiem policzone. Po końcu HBO Max nadejdzie przecież samo Max. Przez to później zdezorientowani klienci będą mieli problem z odczytaniem usługi HBO, której nie ma. Niby jest to mały szczegół, ale jakże istotny w dekoderze Play Box TV. Oprócz tego na pilocie są dostępne dedykowane przyciski w formie skrótów do takich aplikacji jak Netflix, Viaplay, Amazon Prime Video, Canal+ Online oraz YouTube.

I tutaj znowu można się przyczepić do Prime Video, gdzie zabrakło członu Amazon. Podobnie jest z samym Canal+ na wzór znanej stacji względem mocno promowanego ostatnio serwisu streamingowego Canal+ Online przez dokładnie tego samego nadawcę. Te liczne przykłady pokazują jak sporo można popełnić błędów już na etapie projektowania designu niepozornego pilota. Niestety nie uniknął ich operator strukturalny Play.

(fot. Play/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU SHAZAM GNIEW BOGÓW (HBO MAX)

Przygotowane przez

jest autorem 13032 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Błąd na pilocie telewizji nowej generacji Play z przyciskiem HBO zamiast Max [My mobile TV]”

 1. GaduAir Odpowiedz

  Błąd? Totalna katastrofa, musisz kupić pilot z osobnymi przyciskami z wyświetlaczy oled, wtedy będziesz miał lepiej i bez błędów

 2. marco Odpowiedz

  Oj tam każdy się domyśli. Większym problemem będzie zubożenie oferty UPC które zapowiedział operator Play. To nie chodzi tylko o zmniejszenie liczby kanałów ogólnie ale o ograniczenie oferty o tzw. kluczowe kanały dla większości. A wycofane mają być według operatora: TVP Info, TVP Sport, TVP Kultura, TVP Historia, TVP ABC, TVP Seriale, TVP Rozrywka, TVP Kobieta, TVP Polonia, TVP Nauka, TVP Dokument, TVP HD, Adventure, AXN Spin, Bollywood TV, DocuBox, Eurosport 2, Fashion TV, FightBox, FightKlub, FilmBox Action, FilmBox Arthouse, FilmBox Extra, FilmBox Family, FilmBox Premium, Ginx E-sports TV, Golf Channel, Kino Tv, Mezzo, Mezzo Live, Novela TV, Sky News, SportKlub, Top Kids i TV Republika.

  • Kamil

   Na Google TV mam bez bledow, YouTube + Netflix logo ladnie 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt