PREMIERA: Player sprytnie sprawdza czy widz ogląda reklamy [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Platforma streamingowa Player nie jest traktowana w kraju nad Wisłą jako premium. Może i słusznie. Warto jednak wspomnieć, że również na niej są dostępne jakościowe oraz całkiem niezłe filmy. Idealnym przykładem jest udany obraz Między Wierszami z znanym aktorem Bradleyem Cooperem w obsadzie. W tym miejscu My mobile zwróci jednak uwagę na zupełnie coś innego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o niezwykle mocno interesujący fakt sprawdzania czy dany widz ogląda reklamy, oczywiście jeśli wykupił tańszy pakiet je zawierające. W efekcie nie zadziała doskonale znana sztuczka z telewizji linearnej polegająca na tym, że na 10 minut spotów promujących produkty wychodzimy do kuchni zaparzyć herbatę lub zrobić sobie kolację. W wybranych momentach bowiem musimy wcisnąć przycisk play w celu startu reklam.

W przeciwnym razie licznik 2,5 minut stoi w miejscu. Dzięki temu twórcy Playera mają pewność, iż dana osoba naprawdę ogląda materiał a nie leci sobie w przysłowiowe kulki. Tymczasem film Między Wierszami można obejrzeć w usłudze Player w cenie nawet od 10 PLN (wariant subskrypcji z reklamami) na www.player.pl/filmy-online/miedzy-wierszami,58936. W Canal+ Online to wydatek minimum 29 PLN (bez sportu).

(fot. Player/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU MIĘDZY WIERSZAMI (PLAYER)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Player sprytnie sprawdza czy widz ogląda reklamy [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt