PREMIERA: Zero reklam w aplikacji TVP VOD i milion w Player czy WP Pilot

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Rynek reklamowy jest bardzo ciężki. Nawet wielkie wydawnictwa nie dają sobie na nim rady. To właśnie dlatego Komputer Świat wprowadza abonament na treści. Nie chce uczestniczyć w wyniszczającym wyścigu na ich ilość jak to robią wszyscy publikując, a dokładniej mówiąc przepisując informacje z zagranicznych mediów (głównie). W efekcie chce stawiać na jakość.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jeśli natomiast już one są to liczba spotów promocyjnych jest przytłaczająca jak w aplikacji WP Pilot czy Player. Tego się wręcz nie da później oglądać. Na 24 minutowy serial bowiem przypadają trzy bloki reklamowe po około 4 minuty każdy z nich i jeszcze do tego na deser ten czwarty ucinający zapowiedź następnego odcinka dajmy na to Na Wspólnej. W efekcie część widzów wybiera płatną subskrypcję, aby mieć święty spokój. YouTube kroczy podobną drogą niestety, gdzie każdy twórca będzie je emitował nawet jak nie chce.

To są historie oparte na faktach na bazie obserwacji zachowań społecznych. Tymczasem od kilku miesięcy w aplikacji TVP VOD nie ma dosłownie żadnych (kiedyś one zwieszały Apple TV) reklam zarówno w hitowych produkcjach nadawcy M Jak Miłość jak i Klan. Może sobie on na to pozwolić, ponieważ wskutek dotacji 2 miliardy złotych jest finansowy przez wszystkich Polaków. Pytanie gdzie uczciwość społeczna, aby finansować inne media z być może lepszą treścią dla odbiorcy nie mające żadnego wsparcia w kraju nad Wisłą.

(fot. TVP/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Zero reklam w aplikacji TVP VOD i milion w Player czy WP Pilot”

 1. Darmozjady z tvp Odpowiedz

  Bzdura taka napisana …że szkoda czytać… Właśnie na playerze nie ma reklam a na durnym TVP VOD podczas jednego odcinka jest ich 4 🤦🏻‍♀️czy wykupisz dostęp czy nie …

  • Kamil

   W Player masz platne VOD, a na Woronicza darmowy dostep

 2. kek Odpowiedz

  LoL, jaki darmowy dostęp ?
  Za TVP VOD płacimy w abonamencie RTV i dodatkowo trzeba oglądac reklamy , żeby móc
  ” za darmo” oglądać film/serial za który sie już raz zapłaciło !

  • Kamil

   No tak, ale w Playerze nie zaplacisz za ogladanie tresci reklamami

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt