PREMIERA: Aż 10 minut reklam w show Kuba Wojewódzki na Playerze [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To dopiero jest niemiła niespodzianka dotycząca platformy streamingowej Player. Dotyczy ona długości reklam. O ile jeszcze w programie informacyjnym Fakty są one jak najbardziej znośne, o tyle w popularnym show są wręcz nie do zniesienia. Już nie trwają bowiem tylko 2,5 minuty, ale zdecydowanie dłużej. Można śmiało mówić o czasie aż 10 minut.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Czyli powoli zbliżamy się do linearnej telewizji z kosmicznym wręcz maratonami rzędu 15-20 minut. Tak właśnie jest podczas oglądania programu rozrywkowego Kuba Wojewódzki od lat emitowanego na antenie TVN (wcześniej Polsat). W efekcie osoby, które zapłacą za wariant Playera z reklamami za 10 PLN to otrzymają całkiem solidny zastrzyk spotów marketingowych. To samo dotyczy ceny 20 PLN w pakiecie Eurosport Extra.

Dobrze, że tam niejako na otarcie łez podczas transmisji sportowych nie ma żadnych klipów promocyjnych. Dotyczą one wyłącznie sekcji Playera z filmami czy serialami połączonymi z autorskimi produkcjami nadawcy typu Azja Express. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Wiadomości w aplikacji TVP VOD nie mają reklam wcale. Być może dlatego Fakty w TVN na Playerze proponują ich zdecydowanie mniejszą ilość na tle biblioteki.

(fot. Player/TVN/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY PLATFORMY STREAMINGOWEJ PLAYER

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “PREMIERA: Aż 10 minut reklam w show Kuba Wojewódzki na Playerze [My mobile TV]”

 1. Adam Odpowiedz

  1. W telewizji jest za dużo reklam i programów niskiej jakości.
  2. Uruchom platformę streamingową, rób dumpingowe ceny, ograniczaj reklamy, postaw na treści wysokiej jakości.
  3. Widzowie przechodzę na streaming.
  4. Uzależniłeś wystarczająco dużo widzów od streamingu, czas zacząć zarabiać. Ceny w górę, jakość treści w dół, mnóstwo reklam. Jakość techniczna też w dół (chociażby te Fakty: 720p25 na tle 1080p50 w DVB-T2).
  5. Przyzwyczajeni do wygody widzowie i tak nie zrezygnują, stracili za to możliwość posiadania nagrań na własność, bo z platform streamingowych można usuwać co się chce i kiedy się chce (i tak się przecież dzieje)

  Biznes doskonały? Jak widać tak. Rozwój? Częściowo tak, a częściowo regres.

  • Kamil

   Fakty w Playerze czasem nadaja w 1080p aka Full HD, losowo to zmieniaja. Wciaz 4K brak 😐

  • Adam

   Wchodzę na oficjalną stronę, dzisiejsze wydanie Faktów – maksymalna rozdzielczość: 720p.

   Taki to „postęp”.

   Gdzie te czasy, kiedy wchodziło HD i każdy nadawca się tym chwalił, nie chciał zostać w tyle. Ba – nawet za darmo, w ramach testów, TVN HD czy Polsat HD były dostępne naziemnie przez jakiś czas (w Full HD) i to 12 lat temu. Potem na Euro 2012 uruchomiono TVP1 i 2 w Full HD.

   Nigdy bym nie pomyślał, że 12 lat później tak topornie będzie szło wprowadzanie kolejnych wyższych rozdzielczości. Niby jest trochę treści 4K, ale nadawcy jakoś niechętnie uruchamiają linearne kanały w tej rozdzielczości, a w streamingu mają nawet problem z Full HD (choćby te Fakty – całkowity wstyd TVNie, inaczej nie można tego nazwać – 2023 rok i maksymalnie 720p25).

  • Kamil

   Kuba Wojewodzki show nadaje w 1080p, sprawdz. TVN Warner Bros Discovery taki bogaty z Hollywood juz dawno powinien nadawac w 4K. Czekamy zatem na TVN 4K 😉

 2. Kamil Odpowiedz

  Szkoda tylko, ze w programie Kuba Wojewodzki na platformie Player padaja przeklenstwa. Tego nie powinno byc w przypadku 😐 #pro_journal

 3. Kamil Odpowiedz

  Netflix > HBO Max > Amazon Prime Video > Disney+ > SkyShowtime

  Ladnie teraz wyglada system naprzemienny My mobile, a kiedys bylo tylko Netflix/HBO Max. Rynek sie rozwinal z dwoch do aż pieciu niezlych pozycji VOD typu premium 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt