PREMIERA: Aplikacja YouTube na telewizory zyskała widok komentarzy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć nareszcie. Aplikacja YouTube na telewizory po wielu latach posuchy doczekała się funkcji wyświetlania komentarzy. Tak właśnie jest w wersji na Google TV oraz prawdopodobnie Android TV (wszak to zapewne ten sam fizycznie plik APK). Dzięki temu widz ma pełną kontrolę nad przeglądaniem całej treści zupełnie tak jak na ekranie smartfonu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

W przeszłości nie było niestety opcji nawet na zobaczenie opisy filmu YouTubera. Teraz od pewnego czasu jest to możliwe. Trzeba tylko udać się do repozytorium Google Play w celu uaktualnienia aplikacji YouTube. Co ciekawe, pozycja ta samodzielnie potrafi aktualizować widok tzw. front-endu zupełnie tak jakby działała po stronie serwera niczym klasyczna witryna internetowa uruchamiana za pomocą przeglądarki.

Komentarze to bardzo ważny element społeczności danego twórcy. Wpływają one nie tylko na wysoką opiniotwórczość wybranego medium, ale i również statystyki algorytmów YouTube z uwagi na wykonaną reakcję. To z kolei dalej przekłada się na ciekawy charakter materiału oraz jego promocję w sugerowanych klipach wideo według deweloperów Google. Szkoda, że tak samo nie działa dedykowana wyszukiwarka.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt