PREMIERA: DanielMagical próbuje sił na TikToku

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

DanielMagical to przykład jak dany twórca, choćby kontrowersyjny walczy o życie w przestrzeni internetowej. Po zbanowaniu na YouTube założył on konto na popularnym serwisie TikTok. Ktoś może w tym miejscu powiedzieć, że jest to miejsce ogromnej ilości tzw. lol contentu. Z pewnością DanielMagical tam się odnajdzie, o ile nie zacznie przekraczać dopuszczalnych społecznie granic.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, iż w momencie tworzenia niniejszej publikacji jego konto jest niedostępne na platformie TikTok zupełnie tak jakby zostało zbanowane z uwagi na publikowanie niedozwolonych treści. Możemy się o tym przekonać sami odwiedzając adres www.tiktok.com/@goha_magical?lang=pl-PL. Już dawno sieć web przestała być miejscem wolnej amerykanki, gdzie każdy robi co chce.

Wręcz przeciwnie. Wielcy giganci internetowi robią co mogą, aby z tego kanału zarobić jak najwięcej. To dlatego YouTube jest teraz przyjazny rodzinie (Family Friendly). Potwierdza to podstrona www.youtube.com/intl/ALL_pl/kids/familyfriendly-videos. Oczywiście chodzi o ukłon w stronę reklamodawców, którzy nie życzą sobie patoyoutuberów czy innych patoinfluencerów w otoczeniu produktów swojej marki.

(fot. TikTok/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt