TikTok najpopularniejszą aplikacją świata

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Roksana Węgiel czy Will Smith to gwiazdy, które możemy spotkać na TikToku. Nic dziwnego, ponieważ ta aplikacja właśnie stała się najpopularniejszą na świecie. W pokonanym polu zostawiła ona takich gigantów jak Facebook (z Messengerem włącznie) czy YouTube. Tak więc amerykańskie koncerny technologiczne są z pewnością mocno niezadowolone z obrotu sprawy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co warto przypomnieć, nawet T-Mobile przestał naliczać dane z TikToka. Miłośnicy pozycji będą więc wniebowzięci. Zdaniem My mobile za ogromny, wręcz gigantyczny sukces TikTok opowiada potężne skupisko treści typu lol content. W dodatku nie są to długie śmieszne filmy jak na YouTube, ale krótkie materiały. Ponadto bez żadnych problemów z prawami autorskimi można się bawić stosując podkłady muzyczne znanych artystów.

W efekcie mamy ciekawy fenomen społeczny. Są tam nawet profile psów, które robią później kariery na wzór kultowego kota Grumpy Cat. On też swojej właściciele zapewnił fortunę oraz sławę. Natomiast marketingowo zwierzak został wykorzystany genialnie będąc bohaterem opakowań całej maści karm dla pupilów. Aż chciałoby się powiedzieć, chyba czas najwyższy duże na testy aplikacji TikTok. Może pozytywnie zaskoczy.

(fot. TikTok/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt