PREMIERA: Własna telewizyjna ramówka, coś pięknego [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Najpiękniejszą rzeczą w telewizji nowej generacji napędzanej przez platformy streamingowe (oglądanej zarówno na smartfonie jak i dużym ekranie w salonie) jest możliwość samodzielnego układania ramówki. Nie musimy już być na łasce wydawcy jak to było standardowo. Przy okazji męczyliśmy się strasznie z tym stawianiem się o określonej porze.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz nareszcie samemu układamy ramówkę telewizyjną dajmy na to do kolacji. W przypadku usługi Amazon Prime Video może ona wyglądać tak. O godzinie 0.00-1.20 oglądamy The Grand Tour, 1.20-2.10 Wspaniała Pani Maisel i na samym końcu 2.10-3.00 Homeland. Zaś dla Netflix grafik prezentuje się następująco. Od 0.00-1.00 Lupin, 1.00-1.50 House Of Cards, 1.50-2.40 Breaking Bad. Oczywiście zamiennikami mogą być filmy na tle seriali. Wszystko w zasadzie zależy od naszej wyobraźni.

Ponadto jeszcze nigdy w historii świata kultura i sztuka nie była tak tania jak dziś. W niepamięć odejdą takie historie jak zła pora serialu Lucyfer na kanale Fox HD. Możemy go obejrzeć, kiedy chcemy za sprawą Netflix. Jeśli będziemy się trzymać ustalonej własnej ramówki to w ciągu miesiąca spokojnie damy radę zobaczyć nawet całe dwa sezony swoich ulubionych seriali, na które nigdy wcześniej nie mieliśmy czasu. Wystarczy odstawić normalną słabą telewizję na rzecz tej nowoczesnej z super premierami kinowymi.

(fot. Apple/Amazon Prime Video/My mobile)

APPLE TV ZMIENIŁO SPOSÓB OGLĄDANIA TELEWIZJI

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERIALU WSPANIAŁA PANI MAISEL (AMAZON PRIME VIDEO)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU NOWINY ZE ŚWIATA (NETFLIX)

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Własna telewizyjna ramówka, coś pięknego [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Rachel z serialu House Of Cards to ta sama aktorka, aczkolwiek bez tak urodziwego makeup ???

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt