PREMIERA: Netflix i Amazon Prime Video z łatwym anulowaniem subskrypcji w aplikacji [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Netflix i Amazon Prime Video vs. HBO GO z Canal+ Online 2:0. Tak chyba najlepiej można określić w formie nieco wyniku meczu piłkarskiego sytuację z łatwością anulowania subskrypcji. W przypadku platformy streamingowej Netflix oraz Amazon Prime Video sytuacja jest bardzo prosta. Wchodzimy w ustawienia konta, a następnie z poziomu aplikacji mamy stosowny link do kliknięcia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Jednak nie wszędzie jest tak kolorowo i łatwo. Dla porównania w pozycji HBO GO nie znajdziemy przycisku anulowania subskrypcji. Jest on dostępny tylko w serwisie www dostawcy. W ten sposób chciano maksymalnie utrudnić znalezienie opcji o zakończeniu dalszej współpracy. Podobnie jest w tytule Canal+ Onlinie. Tutaj również w aplikacji natywnej nie ma linku do wciśnięcia mówiącym o anulowaniu subskrypcji.

Trzeba jeszcze raz logować się na domenie www od Canal+ Online. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że w przyszłości wszystko zostanie zamknięte do poziomu aplikacji. Jest na to szansa, ponieważ wkrótce toporne HBO GO zmieni się w zdecydowanie lepiej techniczne HBO Max. Kto wie, może jeszcze do tego grona dołączy Canal+ Online. Wtedy będziemy mieli komplet usprawnionych pierwszoligowych serwisów VOD typu premium.

(fot. Amazon Prime Video/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY AMAZON PRIME VIDEO

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Netflix i Amazon Prime Video z łatwym anulowaniem subskrypcji w aplikacji [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Fatalna maja appke na Google TV, zywcem wyjety port Amazon Prime Video z web aka aplikacja www. Apple TV zrobilo to milion razy lepiej i ladniej, w dodatku jest slider z top appki jak w Android ?❤️?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt