PREMIERA: System naprzemienny 2.0, czyli tak znacząco obniżymy koszty usług VOD premium [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

System naprzemienny polegający na znaczącym obniżeniu kosztów (aż o połowę) za usługi streamingowe VOD typu premium został ciepło przyjęty przez czytelników My mobile. Po co bowiem płacić łącznie za dostęp do HBO GO (25 PLN) oraz Netflix (43 PLN) aż 68 PLN miesięcznie jak i tak nie mamy czasu wszystkiego oglądać z powodu natłoku wielu rozmaitych obowiązków.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

W efekcie wykosztujemy się na kwotę zaledwie 34 PLN miesięcznie (68 PLN/2 = 34 PLN). Trzeba tylko pamiętać o klikaniu, czyli anulowaniu subskrypcji i jej ponownym włączaniu średnio co 30 dni na zmianę pomiędzy HBO GO czy Netflix. Ostatnio na rynku zadebiutowało Apple TV+ coraz mocniej chwalone również przez polskich widzów. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby do systemu naprzemiennego włączyć tę usługę streamingową w cenie 25 PLN (jak HBO GO).

Serial See czy ostatnia premiera Servant jest ponoć niezła. W efekcie do systemu naprzemiennego 2.0 (nazwijmy go roboczo) dołącza nowy gracz. Przy okazji koszty miesięczne spadają do 31 PLN (25 PLN + 25 PLN + 43 PLN = 93 PLN/3 = 31 PLN). Nie dość, że cena telewizji klasy premium spadła z 93 PLN do 31 PLN to jeszcze zyskaliśmy nowy serwis VOD o nazwie Apple TV+. Nic, tylko pozostaje nam opuścić telewizyjny skansen na rzecz oryginalnych jakościowych treści dostępnych w telewizorze jak i na smartfonie.

(fot. My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY WATAHA (HBO GO)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SEE (APPLE TV+)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERVANT (APPLE TV+)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “PREMIERA: System naprzemienny 2.0, czyli tak znacząco obniżymy koszty usług VOD premium [My mobile TV]”

  • Kamil

   Kapitalny materiał, Miski z Wykopa śmiało mogliby go udostępnić każdemu jako obejście lub alternatywe dla wspoldzielonych kont ?

   Zebys wiedział, dodam jeszcze Amazon Prime dla nowych odcinkow Top Gear aka Grand Tour, a potem Disney+ (choć ma go sporo HBO GO) i będzie komplet 😉

   Mój plan:

   1. Netflix | Grudzien
   2. Apple TV+ | Styczen
   3. HBO GO | Luty

   I potem nareszcie ?♥️? #love_rower

  • Nikttaki

   Ja wolę książkę niż te śmieci w tv. Ty pewnie nawet nie wiesz co to jest ,?

  • Kamil

   Kolego, w tym chorym akulturalnym kraju nikt niczego nie czyta. Ja lubię od deski do prasę premium, ale z powodu braku czasu zatrzymalem się na 50 stronie biografii Steve Jobsa ogromnej księgi

 1. sev3 Odpowiedz

  Proponuję pakiet HBO na IPLI. Przy okazji zejdziesz tam może inne pakiety do systemu naprzemiennego.

  • Kamil

   Jak dla mnie brak contentu na Ipla niczym Polsat, choć wiem co masz na myśli (wycinki usług HBO GO coś jak Canal+ w Player)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt