PREMIERA: Lucyfer na kanale Fox o złej godzinie 13.30 to relikt przeszłości [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

To naprawdę niesamowite jak kardynalne błędy popełnia współczesna telewizja nawet w tak podstawowym elemencie typu ramówka. Idealnym, wręcz książkowym przykładem na case jest pora emisji serialu Lucyfer na kanale Fox HD od poniedziałku do piątku o 13.30 (dwa odcinki). Na dobrą sprawę nikt nie będzie miał czasu go oglądać. Osoby z rannej zmiany wrócą najszybciej o 14.30.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Natomiast te z popołudniowej wychodzą o 13.15 i też nici z oglądania. Podobnie pracownicy biurowi kończący swoje obowiązki o 15.30 lub 16.00. Oni też obejdą się smakiem. Tymczasem lubiany przez wielu serial Lucyfer o diable z Los Angeles jest dostępny bezproblemowo na platformie streamingowej Netflix www.netflix.com/pl/title/80057918. Dzięki niemu na dobrą sprawę nawet w środku nocy możemy sobie nadrabiać zaległości na Apple TV o 1.00 czy 2.00 do kolacji.

Ta historia dobitnie pokazuje sytuację, a dokładniej mówiąc dramatyczny stan agonalny współczesnej telewizji. Jej koniec jest bliżej niż sądzimy. Pierwsze oznaki możemy obserwować przy okazji dużych zwolnień u nadawcy TVN. Jego właściciel, czyli Discovery Channel swoje najlepsze lata świetności też ma dawno za sobą. Dzisiaj dokumenty oglądamy na Netflix lub produkcji HBO Documentary. Do tego dochodzi niemożność wyżycia z reklam na VOD Player. Stąd wprowadzenie stałego abonamentu 8 PLN.

(fot. My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERIALU LUCYFER (NETFLIX)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Lucyfer na kanale Fox o złej godzinie 13.30 to relikt przeszłości [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Akurat dzis Fox HD sie popisal, puscili pierwsze odcinki debiutanckiego sezonu Lucyfer o 8.00, choc pewnie malo kto wstaje tak rano w weekend

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt