PREMIERA: Nawet dwa filmy dziennie, czyli uzależnienie od kultury i sztuki robi swoje [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To naprawdę niesamowite, że w normalnej telewizji nie ma nic do oglądania jak się włączy odbiornik. Tymczasem listy serwisów VOD od platform Netflix czy HBO GO puchną w zatrważającym tempie tak mocno, iż brak czasu na obejrzenie wszystkich zaległości. I właśnie w tym momencie przychodzi z pomocą My mobile jak ten problem ogarnąć.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Poprzednio w najbardziej innowacyjnym medium technologicznym w Polsce prezentowany był praktyczny patent jak oglądać 30 filmów miesięcznie. Teraz będzie zaprezentowany jeszcze lepszy. Tylko tak należy rozumieć sposób na oglądanie zawrotnych 60 obrazów w ciągu 30 dni. Rozwiązanie jest bardzo proste. Dalej do kolacji oglądajmy nie jeden, a aż dwa filmy. Przy założeniu, że jeden trwa średnio 1,5 godziny wcale dramatu nie będzie z tymi 3-ma.

W efekcie w porze kolacyjnej około 22.00 nic się nie stanie jak zakończymy posiłek o 1.00. Zazwyczaj o tej porze wieczornej oglądało się wiadomości typu Dzień Po Dniu stacji TVN24 oraz innych internetowych klaunów na YouTube. Szkoda czasu na tego typu, często negatywne treści aż chciałoby się powiedzieć. Lepiej postawić na kulturę i sztukę klasy premium z Hollywood na Apple TV czy Android TV, którego dni są już policzone. Zmieni się on bowiem w efektowną multimedialną powłokę o nazwie Google TV.

(fot. Google/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY GOOGLE TV (NASTĘPCA ANDROID TV)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Nawet dwa filmy dziennie, czyli uzależnienie od kultury i sztuki robi swoje [My mobile TV]”

 1. marco Odpowiedz

  Ja bym się aż tak nie uzależniał. Życie jest za krótkie aby tyle czasu spędzać przed ekranem no ale jak ktoś woli…to jego strata 🙂 A co do zwykłej telewizji to wcale nie jest aż tak źle. Czy najnowszy serial „Ludzie i Bogowie” emitowany w niedzielę na TVP1 ustępuje zagranicznym serialom emitowanym na Netflixie i HBO Go? Według mnie nie bo już miałem styczność z Netfixem kilka lat temu i niestety wiele seriali jest na jedno kopyto. HBO Go choć jest uboższe ale można tu znaleźć więcej ciekawych filmów z których wiele jest emitowanych na antenach klasycznej telewizji. Jednym słowem ciśnie się na usta stary slogan „cudze chwalicie a swego nie znacie” 🙂

  • Kamil

   Wojenne Dziewczyny tez jest super od TVP i naszych podatkow, dostepne nawet na Netflix ?

   PS, ja coraz czesciej do kolacji oglądam dwa filmy zamiast jednego, bo przedluza sie lektura prasy premium w tle 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt