PREMIERA: Apple TV już teraz zagraża kablówkom i płatnej telewizji satelitarnej [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dla pokolenia millenialsów, czyli osób urodzonych w latach 80-tych czy 90-tych współczesna telewizja nie istnieje. Ciągle tylko emituje słabej jakości programy rozrywkowe o muzyce, tańcu czy podróżach z nikomu nieznanymi celebrytami. Nic więc dziwnego, iż coraz częściej jedyną słuszną telewizją kablową na ich pierwszym własnym mieszkaniu jest duet streamingowy HBO GO z Netflix.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Na dobrą sprawę można do tego upchać usługę Eleven Sports HD z poziomu aplikacji i mamy rozrywkę klasy premium na dużym telewizorze w salonie. Jak jeszcze dołączy się do tego usługę myCanal+ w formie aplikacji zamiast dekodera to będzie pozamiatane jakby to powiedziała młodzież. Już teraz przystawki telewizyjne Apple TV czy te z Android TV nadgryzają mocno kablówki czy płatne platformy telewizji satelitarnych.

W wielu domach relacja normalnej, linearnej ramówki do tej uruchamianej z systemu VOD wynosi 1% do 99%. To pokazuje jasno, co aktualny widz sądzi o stawianiu się na wybraną godzinę. Teraz ważne premiery mają miejsce w HBO GO oraz Netflix. W nawiązaniu do ostatniego giganta streamingowego w najbliższą środę, 18 marca bieżącego roku zadebiutuje film Proceder opowiadający historię znanego polskiego rapera.

(fot. Apple/Netflix/My mobile)

STARE MEDIA DLA MILLENIALSÓW NIE ISTNIEJĄ

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU PROCEDER

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “PREMIERA: Apple TV już teraz zagraża kablówkom i płatnej telewizji satelitarnej [My mobile TV]”

 1. marco Odpowiedz

  Jakoś nie spotkałem się aby ktoś korzystał ze znajomych korzystał z Apple tv. Inaczej jest w przypadku Android TV który jest znacznie bardziej rozpowszechniony. Wśród krewnych i znajomych wiem że z tego sytemu korzysta kilka osób.
  Nie twierdzę że Apple tv jest złe tylko android ma przewagę w dwóch kwestiach. Po pierwsze jest dużo tańszy sprzęt a po drugie bardziej kompatybilny. Znacznie więcej jest aplikacji współpracujących z tym systemem i sprzętu. Ludzie w Polsce są bardziej oszędni w tej kwestii niż np w USA czy Anglii.

  • Typ z lądu

   Słuchaj innowatora. On się zna 😂

  • Kamil

   Pytanie jak dziala ten Android TV, pewnie zdecydowanie gorzej od Apple TV 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt