Wielki skandal, Apple TV 3rd uśmiercane poprzez usunięcie podstawowej usługi YouTube

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Stało się. Firma z logiem nadgryzionego jabłka z początkiem marca bieżącego roku wyłączy aplikację YouTube na Apple TV 3rd. Choć ta przystawka multimedialna nie jest okazem świeżości to swoje zadanie spełnia znakomicie. Z starszego telewizora robi nowoczesny odbiornik typu smart. Nie każdy ponadto chce mieć gry jak na Apple TV 4K, a wyłącznie oglądać treści premium.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pod tym określeniem należy rozumieć chociażby serwisy streamingowe typu Netflix czy kapitalne Amazon Prime Video. Strata tym większa, ponieważ aplikacja YouTube jest lepsza na Apple TV 3rd niż Apple TV 4th (teraz HD oraz 4K). Według nieoficjalnych informacji winne jest ponoć Google, ponieważ nie chce bawić się już w wspieranie tak starych urządzeń. Z pewnością Apple dalej je otoczyłoby troskliwą opieką.

Wystarczy nadmienić historię z usunięciem błędu z zielonymi pikselami na obrazie. Można oczywiście ratować się klonowaniem obrazu za pomocą funkcji AirPlay, ale jest to wysoce niewygodne. Komu bowiem będzie się chciało co chwilę brać w dłoń telefon zwłaszcza w dobie krótkich filmów na YouTube. Dla porównania w HBO GO ma to jeszcze sens, ponieważ włączamy seans i mamy prawie dwie godziny względnego spokoju. Różnicy wręcz nie odczuwamy na tle natywnie działającej aplikacji z perspektywy jakości wideo.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Wielki skandal, Apple TV 3rd uśmiercane poprzez usunięcie podstawowej usługi YouTube”

    • Kamil

      Jop, dzis wieczorem bedzie szerszy artykul na ten temat

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt