PREMIERA: Największa wada technologii AirPlay [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Technologia klonowania obrazu AirPlay to genialna sprawa. Można bowiem skopiować klipy dajmy na to z niedostępnych natywnie aplikacji w Apple TV typu TVP VOD dalej na duży obraz telewizora w salonie z poziomu iPhona. Niestety, ale AirPlay ma jedną zasadniczą wadę. Chodzi o brak obsługi poprawnie działającej funkcji pauzy. Bug jest naprawdę poważny.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Polega na tym, że w momencie zatrzymania obrazu po niecałej minucie Apple TV wychodzi do pulpitu. Wielka szkoda, gdyż błąd nie występuje wcale w przypadku używania pauzy w standardowych usługach Netflix, Amazon Prime Video czy YouTube. Wtedy najnormalniej w świecie uruchamia się nam elegancki wygaszacz ekranu. Można spokojnie wrócić z kuchni z zaparzoną herbatą lub kawą bez potrzeby późniejszego cofania wideo.

Jest w zasadzie pewne dostępne rozwiązanie podczas transmisji AirPlay. Wychodzimy dajmy na to do toalety w 15 minucie filmu. Oczywiście nie włączamy pauzy na pilocie, bo obraz i tak się skasuje w formie powrotu do pulpitu. Materiał idzie dalej swoim tempem. Dopiero po powrocie przewijamy klip wideo z 20 minuty do pierwszego kwadransu. Oby więc ta niedogodność została naprawiona przez deweloperów Apple. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej podstronie www.apple.com/airplay.

(fot. Apple/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERIALU JEJ GŁOS (APPLE TV+)

Przygotowane przez

jest autorem 12346 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt