PREMIERA: Aplikacja TVP VOD na iOS z zepsutym klonowaniem obrazu AirPlay po aktualizacji [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Pod żadnym pozorem nie instalujmy aktualizacji aplikacji TVP VOD na iOS. Niestety, ale od dwóch uaktualnień tytuł nie wspiera poprawnie technologii klonowania obrazu AirPlay. Wyświetlają się bowiem teraz tylko reklamy (coś na wzór pozycji Player), natomiast właściwy materiał emituje komunikat na czarnym tle, że AirPlay jest aktywny (notabene nie do końca w wyniku błędu).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

I pomyśleć, że jeszcze do niedawna było zupełnie odwrotnie. To reklamy się nie wyświetlały wcale, z kolei serial Klan czy M Jak Miłość działał znakomicie na Apple TV w jakości Full HD (nawet mniej bugów z zrywanymi połączeniami było na tle mocno zawodnej aplikacji HBO GO). My mobile, najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce szybko zgłosiło błąd do kontaktu emailowego z appki TVP VOD w sklepie Google Play. Póki co, jakiejkolwiek odpowiedzi na zgłoszenie nie otrzymano od publicznego nadawcy.

Może dopiero po niniejszym artykule coś się ruszy w temacie. Nawet była aktualizacja aplikacji TVP VOD, ale w praktyce bug dalej występował z czarnym obrazem z dźwiękiem po dobrze działających jedynie reklamach podczas streamingu wideo za pomocą klonowania obrazu w standardzie bezprzewodowym AirPlay rozwijanym przez Apple. Tymczasem po świetnym dokumencie TVP VOD o Krawczyku, publiczny nadawca wystartował niedawno z znakomitą produkcją oryginalną o nazwie Sekretne Życie Kotów.

(fot. TVP/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SEKRETNE ŻYCIE KOTÓW (TVP VOD)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Aplikacja TVP VOD na iOS z zepsutym klonowaniem obrazu AirPlay po aktualizacji [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Jest pewne meczace rozwiazanie problemu, działa AirPlay na stronie webowej TVP VOD, ale zrywa połączenie dosłownie co 5 minut i nie da się wygodnie oglądać 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt