Android 12 zyska ręczną zmianę kolorów menu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Ręczna zmiana kolorów wiodących menu niczym interfejsu oprogramowania komputerowego Windows 8.1. Taką genialną nowość ma posiadać Android 12 z całą masą świetnych funkcji. Do tej pory dla przykładu w zielonym robocie 10-tym wydaniu musimy się zadowolić wszechobecnym błękitem towarzyszącym do czerni bez instalowania irytujących motywów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To nie koniec atrakcji Androida 12. Po jego zmianie tapety platforma komórkowa Google automatycznie dostosuje barwę mobilnego systemu operacyjnego. Dokładnie tak samo się dzieje w wyżej produkcie nadmienionym Windows 8.1, który zbyt szybko został skreślony przez armię hejterów czy trolli. Tymczasem wielka szkoda, iż tak mało użytkowników smartfonów z zielonym robotem będzie mogło liczyć na aktualizację do Android 12.

Zapowiada się bowiem prawdziwy hit na tle nieco niemrawego uaktualnienia Androida 11 z dużo mniejszą ilością przełomowych momentów w postaci kluczowych opcji. Z pewnością ich zabrakło. Pozostaje zatem nic jak tylko cierpliwie wyczekiwać premiery na serwerach Google, którą każdy z nas pobierze. Trzeba rzecz jasna posiadać w miarę nowy inteligentny telefon komórkowy. Bez tego ani rusz jakby to powiedziała młodzież.

(fot. 9to5Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt