PREMIERA: Cyberpunk 2077 na Apple TV i Android TV dostępne [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ależ piękny jest świat technologii nie tylko mobilnych. Okazuje się bowiem, że już teraz możemy zagrać na telefonie w grę Cyberpunk 2077 i później na Apple TV czy Android TV. To wszystko jest możliwe dzięki chmurze obliczeniowej Google oraz usłudze Stadia. Nie wolno też zapominać o standardzie AirPlay, czyli klonowania obrazu dalej na duży odbiornik telewizora. Oczywiście może go odbierać zarówno Apple TV czy dla tzw. castowania Android TV z smartfonów z Androidem 10. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W przypadku iPhona musimy posiadać wersję iOS 14.3. Tylko wtedy zainstalujemy aplikację Stadia z sklepu App Store www.apps.apple.com/gb/app/google-stadia/id1471900213?l=pl. Następnie dzięki pewnemu obejściu z poziomu przeglądarki Safari klonujemy obraz chociażby na Apple TV. Później dzieje się duża magia, ponieważ usługa wspiera kontrolery Xbox czy PlayStation, w efekcie czego zabawa będzie dokładnie taka sama jak na dedykowanej konsoli bez potrzeby kupowania wydajnego urządzenia Apple TV 6 generacji do gier. Obszerny poradnik Google dotyczący obsługi Stadia na iOS znajdziemy na www.support.google.com/stadia/answer/10204874?p=play_on_ios.

Co ciekawe, w przeszłości iPhone 5S działał jako dekoder VOD dla Apple TV 3rd. Teraz podobna historia może się wydarzyć dla iPhona SE (2016), ale dla streamingu gier Stadia w przypadku tej samej przystawki multimedialnej, która jeszcze długo posłuży nawet jako wydajna konsola. Natomiast w przypadku każdego smartfonu z Androidem 10 na pokładzie można próbować uruchomić rozwiązanie. Trzeba tylko w ustawieniach sekcji eksperymenty wybrać opcję graj na tym urządzeniu. Wcześniej jednak pobierzemy tytuł z Google Play na www.play.google.com/store/apps/details?id=com.google.stadia.android&hl=pl&gl=pl. Google Stadia w 4K działa na internecie 35 Mb/s, Full HD 20 Mb/s i HD 10 Mb/s.

(fot. Apple/CD Projekt Red/My mobile)

GRY Z XBOX LUB PLAYSTATION NA TELEWIZORZE BEZ KONSOLI DOSTĘPNE

MATERIAŁ PROMOCYJNY GOOGLE STADIA

CYBERPUNK 2077 NA IOS Z GOOGLE STADIA DZIAŁA PŁYNNIE

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.8 komentarzy do “PREMIERA: Cyberpunk 2077 na Apple TV i Android TV dostępne [My mobile TV]”

 1. Marcin Odpowiedz

  Ponawiam pytanie:

  W samochodzie mam na stałe zamontowany telefon, na którym używam Yanosika i google maps. Poza tym nic więcej nie ma. Oczywiście potrzebuje mieć stały internet w nim, a udostępnianie neta z komórki odpada (zbyt uciążliwe). Jaką kartę sim do tego polecacie (sieć nie ma znaczenia). Zużycie danych to około 250 Mb na miesiąc.

  Mój faworyt jak do tej pory to oferta PLAY odNowa i wykupiony pakiet bezterminowy 6Gb/25 zł, co wystarczy na ok 2 lata używania takiej nawigacji.

  Jakieś pomysły? Od razu piszę że lejki odpadają.

  • Uga riki buga tiki

   Przenosisz numer do Orange i masz dwa GB na rok.

  • Kamil

   Co to za OT? Polecam Orange 1 TB na karte albo T-Mobile Go, są wysoko w My mobile RANKING 🏆

  • Nikttaki

   Kamilek, ty potrafisz czytać? Jemu trzeba 250 mb na miesiąc, a nie GB 🤣😂🐸😆

  • Uga riki buga tiki

   Po co płacić za coś jeśli można nie płacić?
   Co jest złego w 2gb za darmo na rok?

 2. Marcin Odpowiedz

  Można prosić o link do oferty orange z tym pakietem 2Gb?

  Kamil nie kumasz pytania, potrzebuję karty z dostępem do internetu na około 250Mb / miesiąc.

  Nic więcej! I ma być najtaniej. Puki co PLAY OdNowa jest dla mnie liderem.

  • Kamil

   Pamiętam, że była kiedyś fajna oferta z Virgin Mobile i NL oraz 1 GB na miesiac, sprobuj Sztos Mobile, tam tez cos bylo ciekawego albo wyszukiwarki My mobile 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt