PREMIERA: Genialny szczegół w przystawce Apple TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Być może to są właśnie te detale, za które milionów klientów uwielbiają wręcz firmę Apple. Za chwilę opisywany przypadek wydarzył się naprawdę. Człowiek zapomniał włączyć przystawkę telewizyjną Apple TV, a już zabrał się za kopiowanie obrazu z aplikacji TVP.pl na duży ekran. W efekcie ku zaskoczeniu samo aktywowało się urządzenie po wykryciu połączenia z iPhonem.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Sygnalizowane jest to paleniem się charakterystycznej białej diody. Niby mały szczegół, ale dobitnie pokazuje jakim kunsztem mogą pochwalić się inżynierowie ze słonecznej Kalifornii. Najwidoczniej przyjemny klimat wpływa na wysoką kreatywność. Funkcja AirPlay niejako włącza za zapominalskiego użytkownika Apple TV. Generalnie z przystawką multimedialną jest ciekawa historia, ponieważ nie da się jej normalnie wyłączyć.

Za pomocą pilota możemy co najwyżej ją wprowadzić w stan uśpienia (wtedy biała dioda gaśnie). Całkowite wyłączenie Apple TV jest możliwe poprzez wyjęcie kabla z gniazdka. Później niestety musimy się liczyć z dłuższym włączaniem urządzenia. Przez to długo się wyświetla logo nadgryzionego jabłka. Być może chciano skrócić mało komfortowy czas startu do minimum i zdecydowano się na usunięcie opcji wyłącz na rzecz uśpij.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.8 komentarzy do “PREMIERA: Genialny szczegół w przystawce Apple TV”

  • Kamil

   Pewnie bierze pradu tyle co nic (czytaj notebook na tle desktopa)

 1. marco Odpowiedz

  Jeśli ktoś ma sporo pieniędzy to proszę bardzo Apple TV ale z drugiej strony po co wydawać ponad 700 zł skoro można kupić Xiaomi S-boxa za nie więcej niż 270zł? Efekt jest ten sam z tą jednak różnicą że z S-boxem można skomunikować więcej urządzeń niż z drogim Apple TV. I to są dwa główne argumenty za wyborem S-boxa.

  • Kamil

   Ja placilem 399 PLN za Apple TV 3rd, ale to byly ostatnie sztuki. Pilot do 4th nie podoba mi sie 📺

  • Janek

   Też mam Mi Boxa i jestem zadowolony. Co prawda nie wstaje sam z uśpienia, kiedy chce się na niego przesyłać obraz (specjalnie sprawdziłem), ale nie przeszkadza mi to ani trochę. Denerwujące jest za to słabe WiFi :/ Mam wpiętą gigabitową przewodową kartę sieciową USB 3.0 z hubem USB i działa świetnie. Jakby nie było problemów z WiFi, też bym spiął kablem, ale fakt że nie ma dobrego zasięgu WiFi, to ogromny negatyw.

 2. Kamil97 Odpowiedz

  Ostrożnie Kamil z IOS 12.4.2 na 5S-a. Zaktualizowałem. Telefon wyłączyłem po 2h zabawy i już nie włączyłem. Uceglony.

  • Kamil

   Szczerze mówiąc w pewnym momencie zaczely mnie męczyć te comiesięczne aktualizacje iOS 12 i postanowiłem robić updaty raz na pół roku, jak widać było warto 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt