PREMIERA: 12 urodziny My mobile (2008-2020)

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mógłbym nie nagrywać więcej kawałków ale czujesz chyba, że ruszam ze startu. Bez żartów feeling chwili, nigdy czułem tej siły. Nic o bogu nic religii, nie wierzyłem tak jak teraz w siebie nigdy. Akurat podczas powstawania niniejszego artykułu celebrującego już 12 urodziny My mobile pierwszego dnia września (2008-2020) gra w tle świetny utwór z zachwalanej płyty Karmagedon od utalentowanego rapera Tede.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Naprawdę trudno w to uwierzyć, ale przeszło dekadę dalej trwa ta technologiczna pasja. Mimo tego wciąż jest tzw. zajawka. Dla porównania w branży IT, programiści są mocno wypaleni po podobnym czasie. Tutaj nic takiego nie ma miejsca, co najwyżej zmęczenie nudnymi smartfonami. Wciąż najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce stawia na autorskie (oryginalne), wysokiej jakości treści. Aktualnie docierają one do szerszego grona czytelników dzięki aplikacjom oraz usługom agregującym wiadomości.

Wystarczy nadmienić obecność w kapitalnej pozycji Squid. Podobnie jest z rekomendacjami w Google News. W przeciągu roku udało się zrobić rekordowe współprace z markami, choć wciąż nie ma długofalowych działań do których dąży My mobile. Chodzi tutaj o branding, partnerstwo serwisu. Oczywiście medium My mobile zaprasza do takich wspólnych stałych akcji PR typu premium content marketing jak z Sony. Idealnym przykładem są publikacje o ekranie CinemaWide czy muzycznym kompanie z stajni Xperia.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt