PREMIERA: Rynek nowych aplikacji mobilnych zamarł

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Zero zainstalowanych nowych aplikacji z sklepu Google Play czy App Store. Z pewnością wielu z nas ma podobną sytuację na smartfonach z Androidem czy iOS (iPhone). W niesamowicie szybkim tempie życia mało kto ma czas na zabawy z kolejnymi pozycjami. Dotyczy to coraz piękniejszych graficznie gier, które niczym Fortnite potrafią rozgrzać GPU telefonu do czerwoności.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W efekcie podczas zimowych chłodów koksownik nie będzie potrzebny. Smartfon rozgrzeje nasze dłonie w zupełności wystarczająco. Tymczasem mimo arcytrudnej sytuacji na rynku aplikacji mobilnych wciąż wybrani producenci walczą z swoimi dedykowanymi repozytoriami. Tak jest chociażby z AppGallery od Huawei czy GALAXY Store. Co ciekawe, duplikat Google Play wyszedł Samsungowi na dobre, ponieważ w dobie konfliktu z Google firmy Epic Games jest tam Fortnite normalnie dostępny.

Przez to konsument może w zdecydowanie wygodniejszy sposób pobrać ulubioną grę. Potwierdza to podstrona jego sklepu na www.galaxystore.samsung.com/detail/com.epicgames.portal. Więcej szczegółów na temat Samsung GALAXY Store znajdziemy na www.samsung.com/pl/apps/galaxy-store. Ponadto wciąż sporo klientów obawia się ręcznej instalacji plików APK nawet z zaufanych źródeł z uwagi na komunikaty mówiące o niebezpieczeństwie (ryzyko szkody) wyświetlające się w mobilnym systemie operacyjnym Android.

(fot. Samsung/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt