PREMIERA: 13 urodziny My mobile (2008-2021) w technologicznej ekstraklasie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż trudno w to uwierzyć, ale My mobile będące najbardziej innowacyjnym medium technologicznym w Polsce w środę pierwszego dnia września obchodziło swoje 13 urodziny (2008-2021). Przez te trzynaście lat obecności w internecie marka awansowała do ścisłej technologicznej ekstraklasy skupiającej maksymalnie dziesięć witryn o tematyce technologicznej w tzw. Google PR.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To naprawdę niesamowite jak zaczyna działać magia oraz wieloletnia determinacja połączona z wielką pasją tworzenia głównie treści oryginalnych (jak w modelu subskrypcyjnym Netflix). Niech za przykład posłuży powyższa grafika, gdzie My mobile (bez żadnego wsparcia) pokonuje w wynikach wyszukiwania na frazę esim plus blog Antyweb z kapitalizacją inwestora w kwocie 1 milion złotych. Nawet dziś w sekcji Wiadomości Google My mobile jest piąte zaraz za dużymi gigantami.

Wystarczy nadmienić graczy Telepolis, Antyweb czy Komórkomania (należąca do potężnej grupy medialnej Wirtualna Polska). Potwierdza to witryna www.google.com/search?q=esim+plus&source=lnms&tbm=nws&pccc=1. Wysoka jakość zatem procentuje, a nie masowy wręcz proces medialnej tabloizacji. To jest właśnie ta supermoc (superpower) twórców internetowych. I pomyśleć, że kiedyś My-mobile.pl miało wręcz fatalną domenę My-mobile.ovh.org zamienioną na My-mobile.com.pl.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: 13 urodziny My mobile (2008-2021) w technologicznej ekstraklasie”

    • Kamil

      Takie fakty sa, My mobile dzis jest numerem 1 na tle mocno zepsutej jakosciowo i stabloizowanej polskiej scenie tech 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt