PREMIERA: 14 urodziny My mobile (2008-2022)

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 3,00 na 6)
Loading...

Pierwszy dzień września 2022 roku to bardzo ważna data dla najbardziej innowacyjnego medium technologicznego w Polsce. To właśnie tego dnia (rocznik 2008) zadebiutowało My mobile. W międzyczasie udało się pozyskać dużo lepszą domenę z końcówką pl na tle zdecydowanie mniej korzystnego pod względem marketingowym com.pl. Aktualnie dzieją się cuda, wręcz magia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Po ponad dekadzie tytanicznej pracy produkcyjnej My mobile ma już opiniotwórczość w wyszukiwarce Google na poziomie bloga Antyweb z kapitalizacją inwestora w kwocie miliona złotych. Potwierdza to powyższe zdjęcie z sekcją najważniejsze artykuły. Dla internetowego giganta z Kalifornii, treści z My mobile są najważniejsze w Polsce. To niesamowita sprawa. Już rok temu My mobile trafiło do technologicznej ekstraklasy.

Co najważniejsze, udało się to osiągnąć bez tabloizacji tzw. contentu z dziwnymi tytułami zakończonymi wykrzyknikami. Dla przykładu na frazę player podwyżki My mobile jest czwarte na www.google.com/search?q=player+podwyzki, natomiast duet słów T-Mobile Starlink siódme www.google.com/search?q=t+mobile+starlink. Bez wątpienia opiniotwórczość marki jest wysoka i stworzona dosłownie od zera aż chciałoby się powiedzieć do jakże mitycznego milionera.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.7 komentarzy do “PREMIERA: 14 urodziny My mobile (2008-2022)”

 1. Beniz Odpowiedz

  Pewnie sto razy dziennie wpisujesz to twoje mymobile w wyszukiwarkę, to nic dziwnego że gugel ci to pokazuje.

  • Kamil

   Nope. Maksymalnie raz, dwa razy dziennie na tzw. miniResearchu iOS 15/Android10

 2. Mietek Odpowiedz

  Jak na 14 lat to postęp słaby. Kiepski marketing i zarządzanie, samemu nic dużego nie osiągniesz, co najwyżej spełnisz hobby. Do dochodowego biznesu pewnie jeszcze daleko, ale za wytrwałość masz plusa. Powodzenia i do następnej rocznicy 🙂

  • Kamil

   Jakis tajemniczy klient chce kupic My mobile, jaka cene podajemy chyba milion? W niczym nie jestem gorszy od blogu Antyweb, a jakościowo nawet lepszy, bo grafiki specjalnie są robione na tle środkowych brzydkich fotek. Historia ziomka, który sprzedał PClab upadłe Onetowi pokazuje, ze żałował mimo iż miał hajs na dom 😐 Moral? Lepszy inwestor i dalszy dynamiczny rozwoj artysty jak z Hollywood 🙂

  • Kamil

   Zamiast środkowych powinno byc stockowych, ach ta klawiatura iOS…

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt