PREMIERA: 9 urodziny My mobile (2008-2017)

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Pasja, determinacja, zaangażowanie. To chyba najlepsze określenie My mobile, najbardziej innowacyjnego serwisu o technologiach mobilnych w Polsce. Co prawda z opóźnieniem około 10 dni, ale przyszła pora celebrować już 9 urodziny witryny (2008-2017). Ależ niesamowicie ten czas szybko leci. Dopiero co bowiem świętowano 8 urodziny My mobile (notabene także z opóźnieniem 5-dniowym).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Mimo to radość tworzenia dalej pozostała na tym samym poziomie jak pierwszego dnia września 2008 roku, gdzie zaczęła funkcjonować domena My-mobile.pl (na tle starej, fatalnej www.my-mobile.com.pl). Serwis dalej kontynuuje strategię ograniczania do minimum tzw. newsów, którzy produkują na potęgę wszyscy. Niestety przez to polska blogosfera coraz bardziej się tabloizuje tworząc treści o samochodach, filmach czy wręcz polityce. Masówka to chyba najlepsze określenie.

W My mobile nigdy do tego nie dojdzie. Dalej pozostanie specjalizacja zaawansowanych technologii mobilnych z naciskiem na smaczki oprogramowania oraz jego kunsztu. Oczywiście nie zabraknie opisu najlepszych aplikacji, tylko i wyłącznie najciekawszych promocji (te słabe w zasadzie od lat są całkowicie pomijane). Nie wolno też zapominać tradycyjnie o najbardziej praktycznych poradach. Już wkrótce jednak czekają My mobile wielkie jak nie potężne zmiany. Więcej szczegółów wkrótce.

(fot. My mobile)

CZAS PŁYNIE, MOBILNA PASJA POZOSTAJE (NINE YEARS 2008-2017)

ATB – FAR BEYOND (SEVEN YEARS 1998-2005)

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: 9 urodziny My mobile (2008-2017)”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt