PREMIERA: Wirtualny świat wygrywa z tym realnym

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To już się dzieje. Rzeczywistość wirtualna staje się lepsza oraz dostarcza zdecydowanie więcej emocji na tle szarej jesiennej rzeczywistości za oknem. Takie rzeczy dzieją się nie tylko gdzieś na świecie w odległej Japonii, ale i w Polsce a dokładniej mówiąc Poznaniu. Tylko tak należy rozumieć większą liczbę widzów obserwujących graczy podczas wydarzenia PGA 2019, czyli Poznań Game Arena na tle jednocześnie odbywającego się meczu Legii Warszawa właśnie z Lechem.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Na stadionie bowiem pojawiło się bowiem około 25 tysięcy kibiców, natomiast sympatyków tzw. e-sportu było nieznacznie więcej. Tym samym klasyczny sport przegrał. Akurat w kwestii coraz mniejszych spektakularnych spotkań w futbolu jest to prawda. Zdecydowanie więcej się dzieje dajmy na to podczas weekendowych zmagań na konsoli Xbox One oraz grze FIFA 16 na tle czy to meczy Juventus z Milanem lub ostatnim Der Klassikerze Bayernu z Borussią. O polskiej lidze to nawet nie ma co wspominać, tak ciężko się ją ogląda (nielicznym wyjątkiem w kraju nad Wisłą jest chyba tylko Ekstraliga Żużlowa).

Tymczasem piękno wirtualnego świata znakomicie zostało pokazane w animacji Disneya o nazwie Ralph Demolka w Internecie (jest w HBO GO). Bohaterowie filmu przeżywali radość pierwszego podłączenia do internetu jak miało to miejsce w końcówce lat 90-tych. Później tak dużo atrakcji czekało na nich w globalnej sieci web. Tymczasem po drugiej stronie barykady są też zagrożenia jak chociażby uzależnienia. Wspominał o tym swego czasu bardzo dosadnie raper Paluch w kapitalnym teledysku. Smartfonowa apokalipsa bez wątpienia ma miejsce. Dosłownie na dniach do oficjalnej listy chorób dodano uzależnienie od gier, bowiem coraz więcej ludzi traci przez nie kontakt z rzeczywistością.

(fot. Disney/My mobile)

WIĘCEJ WIDZÓW E-SPORTU NA TLE SPORTU TO NIE PRZYPADEK

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 10810 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “PREMIERA: Wirtualny świat wygrywa z tym realnym”

  1. GaduAir Odpowiedz

    piłka nożna jak w wielu krajach jest i w Polsce przereklamowana od dekad. Pompowanie w Piłkarzy pieniędzy niestety nadal trwa.

    • Kamil

      Pilka nożna jest przereklamowana podobnie jak ich pensja 1 mln per miesiac. Zgadzam się w 100%. Milion razy lepszy e-sport i FIFA 16

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt