PREMIERA: Dokładność Google Maps w galerii pozytywnie zaskakuje

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Pozytywne zaskoczenie. Tylko tak można określić widok galerii handlowej w aplikacji Google Maps. Akurat wyżej prezentowane zdjęcie dotyczy toruńskiego Copernicusa. Kropka GPS prezentowała w sposób prawdziwy lokalizację telefonu w hali hipermarketu Auchan. Trzeba przyznać, iż na żywo ten efekt robi wrażenie. Google Maps rok temu zaktualizowało mapę całego Torunia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz mamy kolejne pozytywne zmiany na prawie rocznicę. Oczywiście gigant z Mountain View zachęca każdego do tworzenia nawet planów pięter w budynkach typu wieżowiec. Chodzi o tzw. Mapy Obiektów. Dokładniejsze szczegóły na ten niezwykle mocno interesujący temat znajdziemy na podstronie giganta z Mountain View www.google.com/intl/pl_PL/maps/about/partners/indoormaps.

Korzyść dla użytkownika jest tutaj oczywista. Nie musi on instalować dziesiątki różnych aplikacji biurowców czy dużych sklepów. Wszystko znajdzie w jednym produkcie Google Maps. Oby tylko później ten cały monopol Google nie wyszedł każdemu bokiem jak to jest chociażby w przypadku duopolu mobilnych systemów operacyjnych Android oraz iOS, gdzie wyraźnie brakuje trzeciego gracza na wzór genialnego Windows Phone.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt