PREMIERA: Szybko naładowana bateria to szybko rozwalona bateria

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Cały technologiczny świat zachwyca się obecnie funkcją szybkiego ładowania w smartfonie. Niestety zapomina on o jego największej niedogodności. Otóż szybko naładowana bateria to szybko rozwalony akumulator. Takie są niestety fakty inteligentnych telefonów komórkowych. Coś za coś aż chciałoby się powiedzieć. Nie ma nic za darmo. Zawsze są jakieś koszty.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Owszem, opcja szybkiego ładowania jest na wagę złota w dobie błyskawicznie rozładowującego się ogniwa. Teraz producenci zadziwiają glob. Otóż według nieoficjalnych informacji smartfon Lenovo Legion Pro ma być w stanie naładować baterię o pojemności 5000 mAh do pełna (czytaj 100%) w astronomicznie krótkim czasie 30 minut. Tak, to wcale nie jest żart. Zazwyczaj podobny proces trwa od dwóch do trzech godzin.

Tutaj mamy majstersztyk. Swoistego rodzaju lot Concordem na tle zwykłego samolotu odrzutowego marki Airbus lub Boeing. Oczywiście dostawcy telefonów komórkowych zawsze będą zapewniać o zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Wszyscy przecież jednak z historii lotniczej doskonale wiemy jak zakończyła się kariera ponaddźwiękowego Concorda. Chodziło o jego katastrofę, która przerwała pasmo szybkich podróży międzykontynentalnych.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt