PREMIERA: Telewizja nowej generacji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Coś pięknego ta telewizja nowej generacji. Podczas, gdy w klasycznej nie ma kompletnie nic ciekawego do oglądania (no może z wyjątkiem sportu na żywo) to na Netflix dobre treści wręcz ustawiają się w kolejce. Aż takie tam mamy bogactwo urodzaju. Człowiek bowiem dopiero co skończył oglądać polski serial W Głębi Lasu, a dalej czekają zaległe odcinki niezłych dokumentów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy nadmienić Król Tygrysów oraz kapitalne W Poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem. Jakby tego było mało, dosłownie na dniach Netflix zyskał drugi sezon serialu Znaki realizowanego w ciekawych plenerach. Tak więc jak widzimy chce on zrobić kopię całej telewizji w formie gigantycznej platformy VOD. Powoli mu się udaje ten wręcz nierealny cel spełniać. Ponadto coraz więcej osób woli usługę Netflix od kablówki.

To pokazuje jasno, iż rewolucja (nie tylko technologiczna) ma miejsce na naszych oczach. Konsumenci pozostawili telewizję kablową wyłącznie z przyzwyczajenia oraz lenistwa. Jak tylko do gry wejdzie nowe pokolenie to ich los jest przesądzony. Sygnał telewizyjny w salonie będzie zastępowany przystawkami typu Apple TV lub z Android TV. Natomiast światłowodowy Internet wymieniony zostanie również przez szybką mobilną łączność 5G.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11328 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt