PREMIERA: Dużo ostatnio technologii w Toruniu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć mała toruńska Dolina Krzemowa ma miejsce w promieniu zaledwie jednego kilometra. Dopiero co tydzień temu został otwarty pierwszy w województwie Kujawsko-Pomorskim firmowy sklep Xiaomi o nazwie Mi Store. Bardzo blisko Galerii Copernicus znajduje się również maszt 5G sieci komórkowej Play. Punkty naniesione na powyższej mapie są autentyczne.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jakby tego było mało, w budynku w całkiem bliskim sąsiedztwie znajduje się notebook. Na nim zaś spokojnie rozwijane jest My mobile, najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce stawiające na autorskie treści (tzw. original content na tle newsów) na tle bezmyślnie przepisywanych informacji z zagranicy (w dodatku bez analizy wyłącznie pod wyszukiwarkę Google na akord, inaczej statystyki spadną o 90%).

Takie są niestety brutalne fakty branży medialnej, która pod względem jakościowym jest słaba w starciu z prasą drukowaną wciąż jeszcze trzymającą poziom. Cóż, może kiedyś doczekamy się powrotu markowej blogosfery mocno sportalizowanej. Na koniec wracając do mapki z artykułu kto wie, jakiego giganta przyniesie przyszłość. Może dołącza tam maszty BTS od 5G również telekomów Plus, Orange czy T-Mobile. Byłoby miło.

(fot. Xiaomi/Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt