PREMIERA: Początek końca tragicznego Facebooka

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mamy największy w historii bojkot Facebooka przez dużych reklamodawców. W telegraficznym skrócie chodzi o to, że największy na świecie serwis społecznościowy zaczyna podporządkowywać się prezydentowi USA, Donaldowi Trumpowi. Wszystko w pokłosie zapowiadanego przez niego zniszczenia Twittera za zbyt mocne promowanie poglądów lewicowych, kosztem wyciszania prawicy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Facebook nie chce skończyć jak on, dlatego przestaje promować swoją wizję świata. Nie spodobało się to na momencie wielkim korporacjom, które już zapowiedziały koniec reklamowania się na tej platformie. Chodzi o takie koncerny jak chociażby Honda, Unilever czy Procter & Gamble. Mówimy więc o naprawdę sporych stratach. Mimo to, szefostwo Facebooka i tak sobie nic z tego nie robi. Jest pewne, że sobie spokojnie poradzi.

Zdaniem My mobile mamy tutaj nic innego jak początek końca, pewnej epoki legendy. Fan Page usunęła Tesla, kontakt z administratorami trwa miesiącami w przypadku wystąpienia problemów technicznych. To wszystko brzmi jak jakiś przykry żart. W pewnym momencie odejdą od niego również zwykli internauci. Na ten moment nie mają sensownej alternatywny do komentowania wydarzeń politycznych czy zbierania serduszek i polubień. Jednak wkrótce również oni zdadzą sobie sprawę, iż tracą na nim tylko czas.

(fot. Facebook/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt