PREMIERA: Kablówka zbędna

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ciężki zapowiada się los telewizji kablowej czy satelitarnej. Właściwie to można mówić o ich nadchodzącym końcu w przypadku młodego pokolenia. Ich nie interesuje czekanie na wybrany program. Chcą oni go oglądać o dowolnej porze, a nie w formie linearnej o danej godzinie. To samo jest ze stacjami typu TVP skręcającymi (skrajnie wręcz) w poglądy prawicowe czy TVN lewicowe.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jedne media mocno krytykują drugie (PiS czy PO) i tak w kółko na zmianę. Naprawdę ciężko się to ogląda. Nic więc dziwnego, że streaming w tercecie HBO GO (za 19,90 PLN), Netflix (43 PLN) oraz Eleven Sports (15,90 PLN miesięcznie) dostępny w formie przystawki Android TV czy Apple TV może całkowicie zmienić rozdanie. Mamy filmy kinowe połączone ze sportowymi wydarzeniami premium w przystępnej łącznie cenie rzędu 78 PLN.

Swoje do pieca dokładają też operatorzy telefonii komórkowej. Chodzi o oferowanie usługi Netflix razem z własnymi abonamentami telewizji, internetu oraz dzwonienia. Chcą oni wyraźnie podbierać klientów popularnym kablówkom. Te przecież w Stanach Zjednoczonych zniszczył je Netflix swoją ogromną wypożyczalnią filmów wideo na żądanie VOD. W Polsce takim huraganem bez wątpienia stanie się za chwilę T-Mobile czy Orange.

(fot. HBO/Netflix/Eleven Sports/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt