PREMIERA: Młode pokolenie nie ogląda jesiennej ramówki TVP czy TVN, stawia na duet HBO GO i Netflix [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wielkie media telewizyjne z pompą właśnie ogłaszają jesienne ramówki stacji TVP czy TVN. Niestety ich kreatywność jest bardzo słaba, ponieważ najczęściej mamy kolejny sezon danego programu z każdym rokiem zazwyczaj coraz nudniejszy. Tak jest chociażby z Top Model. W przypadku młodego pokolenia linearna telewizja praktycznie nie istnieje. Zastępuje ją YouTube albo treści premium.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pod tym określeniem należy rozumieć platformy streamingowe HBO GO czy Netflix. Nie pomoże niestety odmładzanie kadry pracowniczej Edwarda Miszczaka w programach śniadaniowych. Aktualnie jesteśmy świadkami ogromnej rewolucji medialnej, gdzie wreszcie dzięki internetowi do głosu dochodzą niezależni twórcy tzw. contentu mogący pokazać światu swój talent. Niech to będą blogerzy (zabijający prasę czy coraz słabsze portale) oraz YouTuberzy (pogromcy telewizji). Nareszcie nie muszą oni być uzależnieni od korporacji medialnych w robieniu swoich oryginalnych treści.

Spójrzmy dajmy na to na upadek jakościowy seriali. Ponadto dawny hit M Jak Miłość, mimo iż ma emisję u nadawcy publicznego to odchodzi od wartości (misyjnych) konserwatywnych na tle liberalnych. Tylko Klan w zasadzie trzyma poziom. Na Wspólnej zaś przypomina dobry lol content, a nie jakościowy serial. Ten za chwilę ma premierę na Netflix i dotyczy tematyki kosmosu. Jego tytuł to Rozłąka, gdzie zapowiada się rewelacyjnie na tle nudnej telewizji. Nawet kultowa Gra o Tron potrafi wczuć widza, który początkowo ją krytykował za zbyt dużą masonerię (liczbę orgii) czy brutalizm scen.

(fot. HBO/Netflix/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY GRA O TRON (HBO GO)

MATERIAŁ PROMOCYJNY ROZŁĄKA (NETFLIX)

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Młode pokolenie nie ogląda jesiennej ramówki TVP czy TVN, stawia na duet HBO GO i Netflix [My mobile TV]”

 1. marco Odpowiedz

  Jesienne ramówki stacji telewizyjnych dopiero przed nami nie byłbym aż tak pesymistyczny. Poza tym mamy jeszcze tvp.vod i player z których też korzystają młodzi widzowie. Netflix czy HBO GO to filmy i seriale również w ograniczonym zakresie bez sportu i informacji które zapewnia tylko telewizja na żywo.
  Będąc na urlopie nad Bałtykiem zauważyłem pewną tendencję. O ile kiedyś właściciele kwater „dwoili się i troili” aby podciągnąć telewizję satelitarną dla gości to od kilku lat jest odwrót. Ludziom spokojnie wystarcza te niespełna 30 kanałów w DVB-T. W razie czego jest TVPabc i Puls2 z bajkami dla dzieci lub TVP Sport HD. Mało kto „męczy się” na tablecie z Netflixem. Ludzie są wygodni 🙂

  • Kamil

   Zgadza, Netflix najlepiej sie oglada na Apple TV 👌

   PS, najciekawsze produkcje TVP to:

   *Rolnik Szuka Zony
   *Siedmiu Wspanialych
   *Klan

  • Kamil

   O dziwo Kuba Wojewodzki zaskoczyl dobrymi gosciami, muszę zobaczyc pierwsze dwa odcinki nowego sezonu z Gonciarzem i Viki Gabor 👌

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt