PREMIERA: Niestety Google TV staje się taka samą telewizją z reklamami

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gdyby się tak głębiej zastanowić to niestety telewizja zupełnie po cichu przedostała się z tak nielubianymi reklamami na środowisko Google TV. Wystarczy spojrzeć na takie aplikacje jak Polsat Go, Player, TVP VOD czy za chwilę Netflix. I pomyśleć, że miało być tak pięknie. Od reklam jednak się nie uwolnimy. Wynika to z bardzo prostego faktu natury psychologicznej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Lubimy bowiem płacić mniej. Jak coś jest za darmo do obejrzenia na TVP VOD czy Polsat Go to prędzej przebolejemy te irytujące reklamy, aniżeli wyjmiemy portfel z kieszeni. Wygranymi w takiej sytuacji są oczywiście wielcy nadawcy telewizyjni. Nawet płatny pakiet Eurosport Extra w aplikacji Player za 15 PLN miesięcznie sprytnie przemyca reklamy, jeśli obejrzymy treści TVN lub filmy z jakże bogatej biblioteki dostawcy.

W zasadzie bez reklam na Google TV nadają już tylko platformy streamingowe Netflix (jeszcze), HBO Max, Amazon Prime Video oraz Canal+ Online. Akurat w tym ostatnim przypadku podczas transmisji sportowych są przerwy na reklamy. Podobną strategię stosuje inne marka premium, czyli kanał Eleven Sports. Utopia świata bez spotów promocyjnych marketingowców zatem powoli runęła jak ten mityczny domek z kart.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt